راد دٌر
خانه / درب ضد سرقت / درب ضد سرقت ارزان |خرید عمده درب ضد سرقت | RaaddooR

درب ضد سرقت ارزان |خرید عمده درب ضد سرقت | RaaddooR

SAFETY DOOR

تأثیر استراکچر در قیمت درب ضد سرقت ارزان تبریز

درب ضد سرقت ارزان ، درواقع پوششی برای پنهان کردن باطن این درب‌ها می‌باشد؛ همان‌طور که واقف هستید، درب ضد سرقت از اجزا و امکاناتی تشکیل‌شده است که مابین درب ضد سرقت و درب‌های داخلی تفاوت اساسی ایجاد می‌کند.

درب ضد سرقت ارزان |خرید عمده درب ضد سرقت | RaaddooR

خرید عمده درب ضد سرقت ارزان

بدون شک این اجزا، بر قیمت درب ضد سرقت به خصوص قیمت درب ضد سرقت ترک اصل تأثیر به سزایی خواهند داشت. درب‌های داخلی، هیچ‌گونه مقاومت قابل‌توجهی در مقابل تعرضان به حریم شخصی ما ندارند و جنبه امنیتی در آن لحاظ نشده است؛ بنابراین در درب ضد سرقت ارزان، فقط ظاهر درب، ضد سرقت می‌باشد، اما در اصل، درب داخلی را خواهیم داشت. این موارد در آمار فروش و قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی، تأثیر زیادی می‌گذارد. امروزه، پایین بودن قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی، خریداران را فریب نداده و بیشتر این مشتریان به کیفیت نامناسب این درب‌ها آگاه‌اند.

در حال حاضر درب ضد سرقت ارزان در بورس درب ضد سرقت در تهران و اقصی نقاط کشور، در دسترس است؛ اما آمار فروش درب ضد سرقت، از استقبال اندک خریداران حکایت می‌کند. کیفیت بالای برندهای ایرانی در کنار مناسب بودن قیمت درب ضد سرقت لوکس ایرانی، سبب افزایش خرید درب ضد سرقت در بازار نسبت به درب ضد سرقت ترک شده است.

 قبل از انتخاب درب ایمن، مطالعه و آگاهی از انواع متریال و کیفیت آن‌ها در انتخاب و خرید درست محصول بی‌تأثیر نیست. جهت مشاهده انواع طرح‌های درب ضد سرقت می‌توانید به بورس درب ضد سرقت در تهران مراجعه نمایید؛ از طرفی، خرید اینترنتی درب ضد سرقت می‌تواند در هزینه و زمان شما صرفه‌جویی کند.

قیمت درب ضد سرقت لوکس از بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ارزان |خرید عمده درب ضد سرقت | RaaddooR

خرید عمده درب ضد سرقت

همان‌گونه که بیان شد، بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی بیشترین فروش را در بازار دارد؛ به‌طوری‌که پایین بودن قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی و بالا بودن قیمت درب ضد سرقت ترک اصل، بر این آمار فروش، تأثیری نداشته است. ظرافت‌کاری متفاوت در کنار متریال های باکیفیت، باعث افزایش قیمت درب ضد سرقت لوکس و قیمت درب ضد سرقت ترک اصل می‌شود. درحالی‌که تناسب متریال و سبک طراحی در قیمت درب ضد سرقت ارزان در کرج، سبب کاهش قیمت این سبک شده است.

استراکچر درب ضد سرقت ارزان تبریز

 به متریال اصلی درب ضد سرقت و شاسی آن گفته می‌شود؛ یکی از اجزا اصلی درب ضد سرقت به شمار می‌رود و اِلمان های اصلی کیفیت این‌گونه درب‌ها می‌باشد و تمامی اجزای درب بر روی آن سوار می‌شود. استراکچر درب ضد سرقت ارزان، از کلاف‌ و کمربندهای فلزی در کنار صفحات فولادی تشکیل‌شده است و استفاده از بتن و فوم پلی اورتان، مقاومت در برابر ضربه و خم‌شدگی در مقابل دیلم را موجب می‌شود.

بیشتر بدانید : خرید درب ضد سرقت

استراکچر درب ضد سرقت ارزان تبریز، بنای اصلی این نوع درب برای امنیت بخشیدن است؛ این استراکچر، در بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی، درب ضد سرقت ارزان تبریز و درب ترک هیچ تفاوتی ندارد.

قیمت درب ضد سرقت ارزان در کرج به دلیل مبدل شدن به قطبی برای تولید درب‌های ضد سرقت، مناسب‌ترین گزینه برای خرید عمده درب ضد سرقت می‌باشد. یکی از مواردی که بر قیمت درب ضد سرقت ارزان در کرج و دیگر مدل‌ها تأثیر می‌گذارد، رویه‌های این درب‌ها است.

رویه درب ضد سرقت ارزان مشهد

درب ضد سرقت ارزان |خرید عمده درب ضد سرقت | RaaddooR

فروش عمده درب ضد سرقت ارزان

 هیچ‌گونه ضریب امنیتی‌ای نداشته و صرفاً با جنبه بصری و زیبایی درب ضد سرقت سروکار دارد؛ با توجه به محیط منزل یا محل کار شما، برای همگن شدن طراحی آن بارنگ بندی‌ها و طرح‌های مختلف، ساخته می‌شود. در درب ضد سرقت ارزان مشهد، از رویه‌های طبیعی و مصنوعی با طرح‌های برجسته و نیمه برجسته و یا صاف استفاده می‌گردد.

 هرکدام از این رویه‌ها، برحسب کیفیت و مدل، بر قیمت درب ضد سرقت لوکس و ترک تأثیر مستقیم دارد. قیمت رویه و روکش طبیعی بالا خواهد بود؛ بنابراین قیمت دربی که در آن روکش گردو یا راش استفاده‌شده است، بالا می‌باشد. قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی و قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی به دلیل استفاده از رویه‌های فلزی به‌جای چوب، پایین است و این درب‌ها، بنا به قیمت درب ضد سرقت ارزان در کرج و اهواز، دسته‌بندی می‌شوند.

قیمت درب ضد سرقت ترک اصل

یکی از دلایلی که باعث افزایش قیمت درب ضد سرقت ترک اصل در مقایسه باقیمت درب ضد سرقت ارزان شیراز و قم می‌شود، یراق‌آلات این دسته از درب‌ها است؛ چراکه در درب‌های ترک از یراق‌آلات ترک استفاده می‌شود.

بیشتر بدانید : درب ضد سرقت ایرانی

تأثیر یراق‌آلات بر قیمت درب ضد سرقت ترک اصل

درب ضد سرقت ارزان |خرید عمده درب ضد سرقت | RaaddooR

خرید درب ضد سرقت ارزان در تهران

 • یراق‌آلات یا همان قفل و دستگیره، از دیگر اجزای مهم در درب ضد سرقت به شمار می‌روند که تکمیل‌کننده ضریب امنیتی استراکچرها می‌باشند و می‌توان آن را هسته امنیتی درب ضد سرقت نامید؛ زیرا هرچقدر هم که درب ضد سرقت ما از استراکچر خوب و باکیفیتی ساخته‌شده باشد، با استفاده از یراق‌آلات ارزان و بی‌کیفیت، نمی‌تواند در مقابل تعرضات، مقاومتی داشته باشد؛ درنتیجه خرید ما، خریدی نامناسب و بی‌فایده خواهد بود.

چشمی، قفل شب‌بند و سایر اکسسوری‌ها نیز جز این دسته محسوب می‌گردند. در میان مجموعه نام‌برده، قفل درب، از مهم‌ترین ارکان درب است.

خرید عمده درب ضد سرقت ارزان در اصفهان

درب ضد سرقت ارزان |خرید عمده درب ضد سرقت | RaaddooR

درب ضد سرقت ارزان

برای خرید عمده درب ضد سرقت ارزان در اصفهان و دیگر مناطق ایران، می‌بایست با مراجعه به مراکز فروش، نمایندگی‌های معتبر و یا بورس درب ضد سرقت در تهران، انواع درب‌های ایمنی را مشاهده و درب منتخب را سفارش دهید؛ اما با خرید از فروشگاه، در حقیقت قیمتی مازاد بر قیمت تولید درب را پرداخت کرده‌اید؛ درحالی‌که در طی ارتباط مستقیم با تأمین‌کننده، این هزینه پرداختی بسیار کاهش می‌یابد. حال مشکل بزرگ، ارتباط با تأمین‌کننده است که خرید اینترنتی درب ضد سرقت، ساده‌ترین و بهترین راهکار برای حل این مشکل است.

امروزه با توجه به پیشرفت فنّاوری و استفاده اکثریت از اینترنت، کمتر شخصی است که از بستر اینترنت بهره نبرده باشد. شما با جستجوی ساده‌ای در اینترنت، با تولیدکنندگان مختلف روبه‌رو شده و می‌توانید به‌جای صرف انرژی و هزینه برای خرید حضوری و جست‌وجو در فروشگاه‌های مختلف یا مراجعه به بورس درب ضد سرقت در تهران، اقدام به خرید درب ضد سرقت ارزان نموده و از قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی و یا قیمت درب ضد سرقت لوکس مطلع شوید.

تأثیر کیفیت ساخت بر قیمت درب ضد سرقت ارزان در کرج

در تولید درب ضد سرقت، به سبب وزن بالای درب، می‌بایست از جوشکاری یکپارچه به‌جای جوش نقطه‌ای استفاده کرد؛ جوش نقطه‌ای جدا از بحث ارزان بودن، موجب کاهش عمر مفید درب شما خواهد شد.

درب ضد سرقت ارزان |خرید عمده درب ضد سرقت | RaaddooR

جوشکاری درب ضد سرقت

در مسیر تولید درب‌های ضد سرقت، تهیه مواد اولیه و چگونگی استفاده از آن‌ها، شرط تعیین‌کننده کیفیت، مقاومت و درنتیجه قیمت درب ضد سرقت ارزان در کرج خواهد بود؛ ازاین‌رو قصد داریم چند نمونه از ترفندهای مورداستفاده تولیدکنندگان داخلی و خارجی، به‌منظور تولید درب‌های ضد سرقت ارزان را برای شما توضیح دهیم. ازجمله این ترفندها که بسیار هم رایج است، کم کردن هزینه ورق‌های فولادی کرکره‌ای در استراکچردرب است؛ اما به چه نحوه‌ای انجام می‌پذیرد؟

 • استفاده از ورق‌های صاف به‌جای ورق‌های کرکره‌ای
 • استفاده از یک ورق نیمه در مرکز درب به‌جای ورق کامل
 • استفاده از ورق فولادی بسیار نازک و در مواردی عدم استفاده از آن مانند درب‌های چینی

درمجموع موارد بالا، باعث کاهش قیمت درب ضد سرقت ارزان اهواز و درب ضد سرقت ارزان مشهد اصفهان می‌شود؛ اما تنها تفاوت این درب‌ها با درب‌های داخلی، جنبه ظاهری آن می‌باشد.

متریال های درب ضد سرقت ارزان تبریز

به‌طور مرسوم برای عایق کردن درب در مقابل صدا، گرما و برودت، از پشم سنگ استفاده می‌شود که کارایی مناسبی دارد؛ اما بیشتر تولیدکنندگان به‌منظور تولید درب ضد سرقت ارزان تبریز از فوم و سایر مصنوعات استفاده می‌کنند که مقاومت و کارایی پشم سنگ را ندارد.

درب ضد سرقت ارزان |خرید عمده درب ضد سرقت | RaaddooR

خرید درب ضد سرقت سفید

استفاده از رویه‌های مختلف همچون مصنوعی یا طبیعی، از عوامل تعیین‌کننده قیمت درب می‌باشد که می‌تواند به تولید درب ضد سرقت ارزان یا لوکس منجر شود. در نظر داشته باشید، اگر در محلی با شرایط آب و هوایی خاص مانند رطوبت بالا زندگی می‌کنید، از درب‌هایی با رویه‌های مقاوم در برابر رطوبت استفاده گردد؛ زیرا اگر رویه درب از جنس mdf باشد، در این شرایط دچار انحنا شده و به‌اصطلاح باد می‌کند. کیفیت مناسب در کنار پایین بودن قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی، بهترین انتخاب در این شرایط آب و هوایی است.

قیمت درب ضد سرقت ارزان در قم

درب ضد سرقت چینی در قم، همانند بسیاری از نقاط کشورمان، طرفداران بسیاری ندارد و بیشتر افراد به‌جای خرید درب ضد سرقت چینی، به دلیل مناسب بودن قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی، آن را انتخاب می‌کنند.

از دیگر شگردهایی که به‌منظور کاهش قیمت درب ضد سرقت استفاده می‌شود:

 • استفاده از یراق‌آلات باقیمت و کیفیت پایین‌تر
 • استفاده از قفل‌های معمولی به‌جای قفل‌های ضد سرقت که امکان نفوذ سارقین را به محیط مدنظر، به‌طور چشم‌گیری افزایش می‌دهد.

اگر امنیت خانه برای شما اهمیت دارد، این حجم از کاهش قیمت را به‌هیچ‌عنوان پیشنهاد نمی‌کنیم. با مرور زمان، استفاده از دستگیره‌ها، چشمی‌ها و سایر اکسسوری‌هایی باقیمت و کیفیت پایین، نتایج مخربی به همراه خواهد داشت. نتایجی همچون:

 • خرابی و ازکارافتادگی
 • از دست دادن رنگ و لعاب
 • از بین رفتن زیبایی ظاهری

انواع درب ضد سرقت ارزان در بورس درب ضد سرقت در تهران

درب ضد سرقت چینی

ازجمله درب‌های ضد سرقت ارزان موجود در بازار، می‌توان به درب‌های ضد سرقت چینی اشاره کرد؛ درب‌هایی که کف قیمت بازار را داشته و به‌صورت وارداتی از کشور چین می‌آیند. پایین بودن قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی، آن را در دسته درب ضد سرقت ارزان رشت و تهران قرار می‌دهد.

استفاده از قفل‌هایی که اصطلاحاً در بازار به قفل‌های چنگکی معروف شده‌اند، نتوانسته کاستی آن‌ها را برطرف کند. (لازم به ذکر است در پاره‌ای از موارد شاهد واردات درب‌هایی ضد سرقت چینی باکیفیت و امنیت مناسب‌تر بوده‌ایم؛ اما امروزه با توجه به قیمت ارز، قیمت تمام‌شده آن‌ها مبلغ بالایی می‌شود)

درب ضد سرقت ارزان |خرید عمده درب ضد سرقت | RaaddooR

خرید عمده درب تمام چوب

 کاهش قیمت درب ضد سرقت ترک اصل در خرید اینترنتی درب ضد سرقت

یکی کشورهایی که محصولات خود را در بازار ایران عرضه می‌کند، ترکیه می‌باشد و قیمت درب ضد سرقت ترک اصل بسیار بالاتر از موارد مشابه دیگر است. بورس درب ضد سرقت در تهران، بهترین مکان برای مشاهده انواع درب‌های ضد سرقت است. اگر هدف، خرید درب ضد سرقت ارزان در قم و یا اهواز باشد. می‌توانید اقدام به خرید اینترنتی درب ضد سرقت کنید؛ چراکه راهکاری بسیار ساده برای خرید درب ضد سرقت ارزان تبریز و تمام کشورمان است.

گروه دیگر درب‌های ضد سرقت که شامل کیفیت مناسبی می‌باشند، می‌توان به درب‌های ضد سرقت ترک اشاره کرد. این درب‌ها که دارای قیمت‌های بالایی می‌باشند به‌نحوی‌ که این دسته، درب ضد سرقت ارزان را شامل نمی‌شود. با توجه به قیمت ارز، توجیه اقتصادی آن‌ها چه برای مصرف‌کننده، چه برای سازندگان مسکن و چه برای واردکننده درب، کمی سخت است.قیمت درب ضد سرقت ترک را از نمایندگی‌های معتبر استعلام کرده و خریداری نمایید.

بهترین مارک و قیمت درب ضد سرقت ایرانی

خرید اینترنتی درب ضد سرقت |خرید درب ضد سرقت ایرانی در کرج |RaaddooR

خرید اینترنتی درب ضد سرقت ارزان

اما دسته دیگر که در ضد سرقت ایرانی را شامل می‌شود، معقول‌ترین و مناسب‌ترین درب‌ها ازنظر قیمت و کیفیت می‌باشند؛ این درب‌ها با توجه به نیاز شما، می‌توانند از درب‌های ضد سرقت ارزان تا درب‌های ضد سرقت لوکس را تولید و روانه بازار کنند؛ سعی برند RaaD در ارائه محصولات بهترین برند  درب ضد سرقت به بورس درب ضد سرقت با مناسب‌ترین قیمت به مشتریانمان بوده است.

تفاوت قیمت درب ضد سرقت لوکس و ارزان

درب‌ها ضد سرقت شامل تجهیزاتی می‌باشند که به‌عنوان پایه و اساس یک درب ضد سرقت است. در درب‌های ضد سرقت ارزان سعی شده این تجهیزات در پایین‌ترین قیمت ارائه گردد و درنتیجه بر همگان روشن است که به‌منظور ساخت یک درب ضد سرقت ارزان‌قیمت سعی می‌شود از تجهیزات و اکسسوری های اضافی کاسته شود.

با استفاده از فناوری، شاهد حذف فیزیکی کلید قفل‌ها شده‌ایم و امروز درب‌هایی تولیدشده‌اند که به‌وسیله کارت‌ها، حسگر اثرانگشت، صفحه‌کلید دریافت رمز ورود و یا حتی در پاره‌ای از موارد با استفاده از فناوری NFC و به‌وسیله لمس قسمت مشخص‌شده، قفلِ درب توسط کارت مخصوص یا تلفن همراه هوشمند شما یا اسکن صورت و چشم شما باز می‌شوند و کار می‌کنند. این فناوری به‌جایی رسیده است که رفت‌وآمد افراد را ثبت و یا حتی به‌صورت آنی به‌وسیله پیام کوتاه یا اینترنت به کاربر خود، گزارش می‌دهد.

Luxury Safety Door

خرید بهترین انواع درب ضد سرقت ارزان

یکی دیگر از مواردی که باعث افزایش قیمت درب ضد سرقت لوکس می‌شود، می‌توان به چشمی‌ها اشاره کرد که به‌وسیله یک عدسی، محیط بزرگی از ناحیه پشت در را از طریق سوراخ کوچک تعبیه‌شده بر روی در نشان می‌دهند که در درب‌های جدید و لوکس با استفاده از دوربین‌هایی با عدسی عریض (wide) تصویر بر روی صفحه‌نمایشی که بر روی درب نصب‌شده نمایش و ثبت می‌شود.

بیشتر بدانید : فروش درب ضد سرقت

در پایان باید گفت، با تمام توصیفات بالا خرید اینترنتی درب ضد سرقت یک راهکار بسیار عالی برای کاهش قیمت درب است چراکه شمارا مستقیماً به تولیدکننده درب ضد سرقت در تهران و یا فروشگاه‌های عرضه‌کننده درب ضد سرقت ارزان رشت مرتبط می‌کند. پس حتماً برای اطلاع از قیمت درب ضد سرقت ارزان در کرج و یا دیگر نقاط ایران از خرید اینترنتی درب ضد سرقت غافل نشوید.

کلام آخر

گروه صنعتی RaaddooR به‌عنوان واحد تولیدی انواع درب ساختمانی، مفتخر است تمامی پروژه‌های صنعتی –تجاری واداری شمارا بر عهده گیرد. شرکت بین‌المللی راد در پیشنهاد می‌کند، درب موردنظرتان را از تولیدکنندگان معتبر تهیه‌کرده و تا حد ممکن کیفیت و امنیت را فدای قیمت نکنید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128428184
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Secure Iranian Door

در ضد سرقت ایرانی | اولین تولیدکننده درب ضد سرقت ایران | RaaddooR

در ضد سرقت ایرانی را با قیمت دلخواه سفارش دهید

4 دیدگاه

 1. با سلام
  فخاری هستم‌ از تهران.
  قیمت خرید عمده درب و شرایط کاری شما به چه صورت هست؟

 2. سلام
  قیمت درب سی آن سی چند هست؟درب سارای چطور؟

  • سلام جناب نصیری
   قیمت درب های ضد سرقت به عوامل مختلفی بستگی دارد؛از متریال درب گرفته تا تعداد سفارش شما!به عبارتی قیمت درب ضد سرقت به سفارش شما ربط دارد.آیا از روکش طبیعی استفاده شود؟آیا یراق آلات برند بکار گرفته شود؟ و …
   طرح های سی ان سی و مدل درب سارای نیز پیرو همین موضوع هستند.بهتر است برای اطلاع دقیق از قیمت ها با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.