راد دٌر
خانه / درب فرفورژه / درب ورودی ساختمان | مرکز فروش عمده بهترین انواع درب ساختمانی| RaaddooR

درب ورودی ساختمان | مرکز فروش عمده بهترین انواع درب ساختمانی| RaaddooR

Entrance door

خریدوفروش عمده انواع درب ساختمانی

Entrance door

Entrance door

درب ورودی ساختمان از ارکان مهم در امنیت عمارت شما محسوب می‌شود؛ درب ورودی ساختمان از انواع درب امنیتی به شمار می‌آید که در کنار طراحی ورودی ساختمان و زیبایی بصری، می‌بایست در افزایش زیبایی عمارت نقش داشته باشد. درب‌های ساختمان انواع مختلفی را شامل می‌شوند:

  • درب ورودی ساختمان چوبی
  • درب ورودی ساختمان فلزی
  • درب ورودی ساختمان ویلایی
  • درب ورودی ساختمان ضد سرقت

 این درب‌ها بنا به نقشی که دارند طراحی و ساخته می‌شوند؛ برای مثال در درب ورودی ساختمان ضد سرقت، تولیدکننده در کنار اهمیت به نمای ورودی ساختمان، دربی متناسب با طراحی ورودی ساختمان را خواهد ساخت. انواع درب ضد سرقت یا درب امنیتی از مجموع درب‌های مستحکم می‌باشد که با توجه به استراکچر و متریال مقاوم خود، برای امنیت بخشیدن به آپارتمان و ساختمان‌ها طراحی و ارائه‌شده است.

 درب ورودی ساختمان ضد سرقت با داشتن زبان‌های متعدد، استراکچر مرکزی و صفحات فولادی در کنار یراق‌آلات مستحکم و مدرن، جایگزین بسیار مناسبی برای درب ساختمان فلزی به‌حساب می‌آید. این نمونه هم به‌عنوان درب ورودی واحد در آپارتمان، کاربرد دارد و هم به‌عنوان درب ورودی و لابی استفاده و به‌کاربرده می‌شود.

بهترین مدل درب ورودی ساختمان در کشور

Entrance door

Entrance door

درب‌ها به سبب طراحی ورودی ساختمان، انواع مختلفی دارند؛ به عبارتی نمای ورودی ساختمان در طراحی و ساخت درب از اهمیت بالایی برخوردار است. مدل درب فلزی ورودی ساختمان از پرکاربردترین انواع درب ساختمان به شمار می‌رود. درب ساختمان فلزی یا درب فرفورژه به علت تناسب بالایی که با نمای ورودی ساختمان دارد، توانسته است استقبال بالایی را در بازار فروش داشته باشد.

 درب ساختمان فلزی با داشتن گل نرده‌های زیبا و پیچش فولاد، در کنار طرح‌های زیبا و متعدد، از بهترین مدل درب نام‌برده می‌شود. درب ورودی ساختمان چوبی نیز از دیگر انواع پرطرفدار در بازار محسوب می‌شود؛ طراحی‌های زیبا و نمونه‌های متعدد این مدل، حجم بزرگی از خریدوفروش عمده درب ورودی را به خود اختصاص داده است.

شرکت‌های بزرگی مانند راد درب (RaaddooR) با تخصیص اعتبار بالا برای افزایش کیفیت محصولات و طراحی مدرن انواع درب ساختمانی، توانسته است، سلایق مختلف را پوشش دهد. تنوع نمای ورودی ساختمان، سبب شد تا درب‌های ورودی همواره در حال تغییر بوده و مطابق با طراحی ورودی ساختمان، ساخته و ارائه گردد. متریال فلز از سخت‌ترین مواد برای استفاده در ساختار درب است؛ اما تولیدی‌های برند با در اختیار داشتن تجهیزات مدرن، قابلیت طراحی و پیاده‌سازی آن بر روی فلز و چودن رادارند.

سه نوع درب ورودی ویلایی با طرح‌های جدید

درب ورودی ساختمان ویلایی از نمونه‌های پرفروش در مناطق ویلایی نشین و شمال کشور می‌باشند. درب‌های فرفورژه پرچم‌دار مدل درب فلزی ورودی ساختمان هستند. این درب‌ها با توجه به طراحی ورودی ساختمان، از طرح‌های بسیار زیبایی برخوردار خواهند بود؛ چراکه درب ورودی اولین منظره از عمارت شما، در مقابل مخاطب می‌باشد.بی شک انتخاب درب حیاط ویلایی مناسب جلوه ی بصری ساختمان شما را بی نظیر خواهد کرد.

Entrance door

تولید کننده درب فرفوژه

وجود دربی دارای هارمونی مناسب با نمای ورودی ساختمان، تأثیر بسزایی در افزایش کلاس کار عمارت شما خواهد داشت. درب ساختمان فلزی بر اساس سفارش مشتری و طرح مدنظر او ساخته و ارائه میشود؛ لذا مشاوره مناسب، شمارا در انتخاب درست و متناسب با دکوراسیون خارجی عمارت شمارا یاری می‌کند.

 درب‌های ساختمان ویلایی به سه دسته تقسیم‌بندی می‌شوند:

  • درب ورودی ساختمان فلزی
  • درب ورودی ساختمان ضد سرقت
  • درب ورودی ساختمان چوبی

 درب‌های ساختمان فلزی یا درب‌های فرفورژه بیشترین درصد فروش را به خود اختصاص داده‌اند؛ درحالی‌که درب‌های ورودی ضد سرقت و چوبی، رتبه‌های دوم و سوم رادارند. درب‌های لابی و درب ورودی واحد، از نمونه‌های استفاده از درب ضد سرقت و چوبی می‌باشند.

طراحی درب ورودی ساختمان مدرن

شرکت‌های تولیدی در طراحی درب ورودی ساختمان مدرن، تمرکز خود را در ساخت دربی با متریال ترکیبی گمارده‌اند. در درب‌های ساختمان فلزی، متریال غالب، فلز و چوب بودند؛ اما در نمونه‌های مدرن، این متریال علاوه بر فلز، Glass و چوب را نیز در برمی‌گیرد. وجود طرح‌های متنوع در کنار قیمت مناسب، مهم‌ترین مسئله پیش روی عمده سازان و انبوه‌سازان می‌باشد؛ چراکه کیفیت بالا و قیمت مناسب، در خریدوفروش عمده درب ورودی و درب فلزی، حائز اهمیت است.

Entrance door

درب ویلایی شیک

 از طرفی به علت معدود بودن شرکت‌های تولید درب آهنی حیاط ، بیشتر معاملات در دست واسطه‌ها و دلالان می‌باشد؛ به این منظور، شرکت‌های تولیدی برند مانند شرکت راد درب (RaaddooR) اقدام به راه‌اندازی نمایندگی و مراکز فروش عمده درب فلزی و فرفورژه در تهران، کرج و دیگر کلان‌شهرها نموده‌اند. برای راحتی کار، بدون صرف حداقل هزینه و زمان، می‌توانید با مراجعه به سایت فروش تولیدی، انواع مدل درب فلزی و ورودی ساختمان را مشاهده و با آگاهی از لیست قیمت در آن اقدام به خریداری محصول نمایید.

بهترین رنگ برای درب ورودی ساختمان

درب ورودی ساختمان سفید، از انواع پرفروش و پرطرفدار در سال‌های اخیر می‌باشد؛ خریدوفروش عمده درب ورودی ساختمان سفید به تعداد انبوه، گواه بر این مسئله است. این رنگ برای درب ورودی ساختمان مدرن نیز بکار برده میشود؛ اما در درب ورودی ساختمان ضد سرقت نسبت به دیگر انواع، از محبوبیت بالایی برخوردار است. خریدوفروش عمده درب ضد سرقت سفید در بازار، از این مسئله حکایت دارد.

 این رنگ در مدل درب فلزی ورودی ساختمان از محبوبیت پایینی برخوردار است؛ چراکه بیشتر تولیدی‌ها رنگ مشکی- طلایی را برای درب ورودی ساختمان فلزی می‌پسندند؛ بنابراین می‌توان گفت، درب‌های ساختمان با توجه به مکان و نوع، رنگ خاص خود را می‌طلبد.

مدل‌های درب ورودی ساختمان چوبی باقیمت ارزان

Entrance door

طرح درب حیاط

در مدل‌های چوبی درب ورودی، متریال اصلی چوب می‌باشد؛ درب‌های چوبی به دلیل بافت زیبا و منحصربه‌فرد چوب مورد استقبال بسیاری از خریداران هستند. درب ورودی ساختمان چوبی به‌عنوان درب لابی نیز نام‌برده میشود؛ این درب با تبعیت از درب ضد سرقت، از استراکچر امنیتی برخوردار است. درب‌های لابی به‌عنوان درب ساختمان تجاری، تالار و … به کار می‌روند؛ ساختار لوکس و متریال این درب، ازلحاظ زیبایی، جلوه‌ی ویژه‌ای را به ورودی عمارت می‌دهد.

خریدوفروش عمده درب ورودی چوبی و لابی به علت قیمت بالای محصول، اندک اما قابل‌تأمل است. انبوه‌سازان با توجه به مکان و ماهیت عمارت و ساختمان خود، درب‌های لابی را خریداری می‌کنند؛ به عبارتی، ماهیت ساختمان بیشترین تأثیر را در انتخاب درب ورودی خواهد داشت. شرکت‌های تولیدی درب‌های ساختمانی با ارائه مشاوره رایگان، شمارا در انتخاب درب مناسب برای ورودی ساختمان راهنمایی می‌کنند.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب(RaaddooR) تولیدکننده انواع درب تجاری-اداری- مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128428184
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Forged door

درب فرفورژه |خریدوفروش عمده درب فرفورژه پارکینگ در تهران و کرج |RaaddooR

عرضه بهترین انواع درب فرفورژه با قیمت مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.