راد دٌر
خانه / درب داخلی / درب اچ دی اف | سفارش ساخت و فروش عمده بهترین درب RaaddooR|HDF

درب اچ دی اف | سفارش ساخت و فروش عمده بهترین درب RaaddooR|HDF

HDF DOOR

درب اچ دی اف چیست

درب اچ دی اف دسته‌ای از انواع درب داخلی است که رویه درب را ورقه‌های فیبر HDF پوشش داده و وزن سبک و مقاومت درب HDF، آن را تبدیل به پرفروش‌ترین درب داخلی کرده است. خریدوفروش عمده درب HDF، سبب ارائه بیشتر آن توسط کارخانه تولید درب اچ دی اف شده است؛ درحالی‌که در میان انواع درب HDF، درب اچ دی اف ارزان‌قیمت، به دلیل هزینه پرداختی پایین‌تر، درصد بالایی از بازار فروش عمده درب داخلی را به خود اختصاص داده است.

درب اچ دی اف | سفارش ساخت و فروش عمده بهترین درب RaaddooR|HDF

خرید عمده درب اچ دی اف

ساخت درب HDF مراحل متعددی را طی می‌کند که مهم‌ترین آن‌ها رنگ‌آمیزی درب اچ دی اف (HDF) می‌باشد. رنگ‌آمیزی درب HDF بنا به محل استفاده آن متفاوت است، اما به محل نصب درب ارتباط مستقیم دارد. ورق اچ دی اف در دو طرف تخته چوبی پرس می‌شود؛ حتی می‌توان در کارخانه تولید درب اچ دی اف، لایه PVC را روی ورق HDF پرس کرد و درب‌هایی تحت عنوان درب PVC یا درب اچ دی اف روکش پی‌وی‌سی (PVC) تولید کرد. این نمونه ای از هزاران کاربرد ورق اچ دی اف (HDF) در تولید درب‌های داخلی می‌باشد.

 ساخت درب چوبی اتاق و درب اچ دی اف

قبل از خرید عمده دربHDF توسط عمده سازان و انبوه سازان بهتر است تا کمی با ساختار درب HDF آشنا شوند تا گزینه مناسب‌تری را برای پروژه‌های خود انتخاب نمایند. برای ساخت درب چوبی اتاق در کارخانه تولید درب اچ دی اف، ابتدا کلاف درب از چوب روس ساخته می‌شود. اتصالات فینگرجوینت، در قسمت‌های مختلف سبب افزایش استحکام درب اچ دی اف خواهند شد.باید اشاره کرد که سلاختار درب ام دی اف نیز همانند دربHDF است.

درب اچ دی اف | سفارش ساخت و فروش عمده بهترین درب RaaddooR|HDF

خرید و فروش عمده درب اچ دی اف

 درب‌های HDF بر دو نوع هستند؛ این درب‌ها یا به شکل تمام چوبی تولید می‌شوند و یا به شکل درب روکش ساخته خواهند شد. اگر کارخانه تولید درب اچ دی اف، درب را کامل از چوب و مصنوعات چوبی بسازد و روکش درب از جنس اچ دی اف باشد، درب چوبی توپر تشکیل خواهد شد که مقاومت بالایی دارد، اما نسبت به انواع دیگر درب اچ دی اف گران‌تر خواهد بود. در سوی دیگر درب اچ دی اف ارزان‌قیمت قرار دارد؛ ساختار این درب روکش‌دار به شکلی است که ابتدا کلاف مستطیل شکل درب بر اساس ابعاد سفارش مشتری تولید می‌شود.

کارخانه تولید درب HDF در این مرحله، قسمت توخالی درب را به‌وسیله شبکه چوبی و یا باقیمت ارزان‌تر توسط شبکه لانه‌زنبوری مقوایی (هانیکوم) پر می‌کند؛ وجود این شبکه چوبی یا مقوایی در جهت افزایش مقاومت درب می‌باشد. در مرحله بعدی ورق‌های HDF باضخامت‌های مختلف را به این مجموعه متصل می‌کنند. برای پر کردن فضای مرکزی به‌جای شبکه‌بندی هانیکوم، می‌توان از پشم سنگ و یا یونولیت نیز بهره برد. این متریال ها به جهت عایق بودن و صرفه‌جویی انرژی، در ساخت درب چوبی بسیار کاربردی هستند.علاوه بر درب های داخلی از ‍پشم سنگ می توان برای عایق کردن انواع درب ضد سرقت نیز استفاده نمود.

قیمت درب اچ دی اف اتاقی

قیمت درب اچ دی اف به عوامل بسیاری وابسته است. قیمت درب اچ دی اف به ضخامت ورق اچ دی اف، برجسته بودن، CNC کاری روکش اچ دی اف، استفاده از Glass و حتی نوع رنگ به‌کاررفته در آن بستگی دارد.

درب اچ دی اف | سفارش ساخت و فروش عمده بهترین درب RaaddooR|HDF

خرید عمده درب اتاقی اچ دی اف

قیمت درب اچ دی اف اتاقی به مقدار مونتاژ کارخانه نیز بستگی دارد؛ کارخانه‌ای با مونتاژ و تولید ۵۰۰ لنگه درب نسبت به کارخانه‌ای با تولید روزانه ۳۰۰۰ لنگه درب اچ دی اف، قیمت متفاوتی را به بازار خریدوفروش عمده درب ارائه می‌دهند. برای تولید درب اچ دی اف ارزان، راهکارهای بسیاری وجود دارد؛ کارخانه درب چوبی می‌تواند با تغییر ضخامت ورق یا ارائه درب با طرح ساده، قیمت درب را کاهش دهد.

 با بهره‌گیری از شبکه هانیکوم به‌جای شبکه‌بندی چوبی در قسمت مرکزی، درب HDF ارزان‌قیمت حاصل می‌آید. لذا برای کاهش هزینه پرداختی، کافی است در هنگام سفارش ساخت عمده درب داخلی، از ارزان بودن درب منتخب اطمینان حاصل نمایید.

بیشتر بدانید : قیمت درب ضد سرقت

فروش عمده درب اچ دی اف

برای خریدوفروش عمده درب داخلی و درب اچ دی اف، کافی است تا با مراکز فروش عمده درب اچ دی اف که نمایندگی تولیدی را بر عهده‌دارند، ارتباط بگیرید. فروش عمده درب اچ دی اف بیشتر به سود انبوه سازان و عمده سازان است؛ به عبارتی با خرید عمده درب اچ دی اف ارزان‌قیمت و تخفیف کارخانه به عمده سازان، هزینه پرداختی آن کاهش می‌یابد. درفروش عمده درب‌های داخلی، بیشتر درب اچ دی اف ارزان را خریداری می‌نمایند.

درب اچ دی اف | سفارش ساخت و فروش عمده بهترین درب RaaddooR|HDF

خرید عمده درب اچ دی اف ارزان قیمت

 قیمت مناسب درب HDF، سبب ایجاد این موضوع شده است. رنگ‌آمیزی درب اچ دی اف ارزان، اکثراً ساده بوده و موجب کاهش قیمت می‌گردد. در میان درب‌های اچ دی اف ارزان به سبب مناسب بودن قیمت درب اتاق‌خواب سفید، این نوع درب بیشتر موردپسند قرار می‌گیرد. قیمت درب پیش‌ساخته چوبی نیز ازجمله عوامل مؤثر در انتخاب مشتری می‌باشد و از طرفی به سبب آماده بودن و شرایط پیش‌فروش، مورد استقبال انبوه‌سازان قرار می‌گیرد.

سفارش ساخت درب اچ دی اف سفید

از انواع درب HDF می‌توان به درب اچ دی اف سفید اشاره کرد؛ در مطالب قبلی اشاره شد که رنگ‌آمیزی درب اچ دی اف نقش بسزایی در انتخاب مشتری خواهد داشت. درب اچ دی اف سفید به خاطر مطابقت بیشتر با هارمونی عمارت، بسیار مورد استقبال بوده و درصد خریدوفروش عمده درب اچ دی اف در بازار بالاتر است

درب اچ دی اف | سفارش ساخت و فروش عمده بهترین درب RaaddooR|HDF

خرید و فروش عمده درب اچ دی اف سفید

 قیمت درب اتاق‌خواب سفید رابطه مستقیمی با تعداد سفارش دارد. در سفارش‌های پایین، هزینه پرداختی تفاوتی ندارد؛ اما در سفارش‌های عمده درب داخلی، قیمت درب اتاق‌خواب سفید کاهش می‌یابد. شما با مراجعه به مراکز و نمایندگی‌های معتبر درب داخلی و چوبی، ضمن بازدید انواع درب، از قیمت درب اتاق‌خواب سفید نیز باخبر خواهید شد. درب اچ دی اف سفید در انواع درب پیش‌ساخته تولید می‌شود؛ تمامی موارد فوق، درباره قیمت درب پیش‌ساخته چوبی نیز قابل‌تعمیم است.

خرید عمده درب اچ دی اف اتاق

برای خرید درب داخلی و درب چوبی، نیاز است تا با مرکز فروش به‌صورت حضوری یا به‌وسیله اینترنت ارتباط برقرار کنید؛ در شیوه حضوری با صرف انرژی و زمان تنها لیست قیمت‌های بازار را به دست می‌آورید. این در صورتی است که فروشگاه‌های موجود در بازار درب، بر اساس سیستم واسطه‌گری معامله می‌کنند.

برای به دست آوردن قیمت دربHDF اتاق نیاز به حضور فیزیکی نیست؛ با مراجعه به سایت‌های برند معتبر، درب داخلی موردنظر را مشاهده و انتخاب نمایید. این در حالی است که در ارتباط مستقیم با تولیدکننده و کارخانه تولید درب اچ دی اف ارزان، از قیمت درب HDF اتاق مطلع شده و حق دلالی را پرداخت نمی‌کنید؛ برای اطلاع از قیمت درب پیش‌ساخته چوبی، بهتر است تا به‌صورت مستقیم با تولیدکننده در ارتباط باشید.

بیشتر بدانید : درب فرفورژه _ جدید ترین مدل درب ورودی ساختمان

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب RaaddooR، تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی واداری مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست خدمات و قیمت‌ها با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128428184
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

MDF DOOR

درب ام دی اف |خرید و فروش عمده بهترین درب های ام دی اف در کشور|RaaddooR

انواع درب ام دی اف با طراحی مدرن و قیمت مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.