راد دٌر
خانه / درب ضد سرقت / درب ضد سرقت ایرانی | آخرین قیمت درب ضد سرقت ایرانی در کرج |RaaddooR

درب ضد سرقت ایرانی | آخرین قیمت درب ضد سرقت ایرانی در کرج |RaaddooR

درب ضد سرقت ایرانی

بهترین مارک درب ضد سرقت ایران در بورس درب ضد سرقت در تهران

درب ضد سرقت ایرانی از بهترین انواع درب ضد سرقت می‌باشد؛ درب ضد سرقت ایرانی حاصل کار و تلاش کارگاه‌های تولیدی درب ضد سرقت در داخل کشورمان بوده که توانسته‌اند با بهره‌گیری از دانش‌های روز دنیا، دربی باکیفیت تولید نمایند؛ برخلاف قیمت پایین درب ضد سرقت ارزان ایرانی در برابر قیمت درب ضد سرقت ترک اصل، کیفیت این محصول قابل‌رقابت با همتای ترک خود است.

Iranian security door
درب ضد سرقت ایرانی

قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی در مقایسه باقیمت درب ضد سرقت ترک اصل، موجب رقابت در بورس درب ضد سرقت در تهران شده است؛ درب ایرانی نبض بازار را در دست گرفته و شما با نگاهی به بورس درب ضد سرقت در تهران، به حقیقت این مطلب پی می‌برید. بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی، به حدی از کیفیت و استاندارد رسیده که توانایی رقابت با محصولات کشورهای بزرگ تولیدکننده درب ضد سرقت را دارا می‌باشد.

کاهش قیمت درب ضد سرقت لوکس در برابر بالا بودن قیمت درب ضد سرقت ترک اصل، حاکی از رقابت بهترین برند درب ضد سرقت ایرانی در برابر برندهای ترک دارد. معمولاً سبک طراحی و جایگذاری لولاها در درب ضد سرقت ترک و چینی با یکدیگر متفاوت است؛ می‌توان گفت درب ضد سرقت ایرانی در سبک طراحی، به درب‌های ترکیه‌ای بسیار نزدیک‌تر است تا درب ضد سرقت چینی.

بیشتر بدانید : فروش درب ضد سرقت

 هم‌اکنون شرکت‌های بزرگ سازنده درب ضد سرقت باعرضه بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی در بازارهای جهانی، توانسته‌اند سهم عمده‌ای از این بازارها را از آن خود کنند. کیفیت بالا در کنار پایین بودن قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی، از نقاط قوت درب‌های برند داخلی می‌باشد.

خرید درب ضد سرقت ایرانی استاندارد باقیمت ارزان

درب ضد سرقت ایرانی | آخرین قیمت درب ضد سرقت ایرانی در کرج |RaaddooR

خرید عمده درب ضد سرقت ایرانی

درب ضد سرقت ایرانی استاندارد منطبق بر تمام مقررات و برگ خریدهای جهانی که برای درب ضد سرقت تعریف می‌شود، تولید می‌گردد؛ این استانداردها هم فاکتورهای امنیتی درب‌های ایمن و هم فاکتورهای رفاهی آن را دربر می‌گیرند. برای پی بردن به‌تمامی استانداردها و خرید درب ضد سرقت ایرانی استاندارد در بورس درب ضد سرقت در تهران، می‌بایست قبل از خرید، با مدیریت فروش شرکت‌های سازنده، مشورت نمایید.

خرید درب ضد سرقت در اقصی نقاط ایران انجام می‌پذیرد؛ اما اگر خواهان کاهش قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی یا پرداخت هزینه کمتر، برای قیمت درب ضد سرقت لوکس هستید، بهتر است مستقیم با تولیدکنندگان این محصول ارتباط برقرار نمایید.

امروزه بیشتر، از خرید اینترنتی درب ضد سرقت  ایرانی استفاده می‌شود که نسبت به روش‌های قدیمی، بسیار مفیدتر و به‌صرفه‌تر می‌باشد. اگر تمایل به خرید اینترنتی درب ضد سرقت ایرانی دارید، حتماً با مدیریت فروش شرکت‌های برند، همچون شرکت راد دٌر (RaaddooR) مشورت نمایید. در خرید اینترنتی درب ضد سرقت ایرانی و بازدید از سایت‌های مربوطه، نمونه‌های فراوانی از درب ضد سرقت را مشاهده خواهید کرد.

در خرید اینترنتی در ضد سرقت ایرانی، درب‌های تولید داخل نسبت به برند خارجی، بازار فروش بهتری دارند؛ فروش درب ضد سرقت زمانی به اوج می‌رسد که درب ضد سرقت، در عین داشتن کیفیت مطلوب، از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد.قبل از انتخاب محصول به بورس درب ضد سرقت در تهران مراجعه کنید؛ چراکه ضمن داشتن مدل‌های فراوان، قیمتی به‌مراتب ارزان‌تر از قیمت درب ضد سرقت ایرانی در کرج را دریافت خواهید کرد.

 اجزای تأثیرگذار در قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی

به دلیل مناسب بودن قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی در کنار کیفیت مطلوب، آمار بالایی از فروش درب‌های ایمن را به خود اختصاص داده‌اند. قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی، غالباً باقیمت درب ضد سرقت لوکس و قیمت درب ضد ترک اصل، مقایسه می‌شود. شاید برای بسیاری از خریداران امکان خرید درب ضد سرقت لوکس و یا درب ضد سرقت ترک اصل وجود نداشته باشد.

درب ضد سرقت ایرانی | آخرین قیمت درب ضد سرقت ایرانی در کرج |RaaddooR

خرید عمده درب ضد سرقت ایرانی

شرکت‌های تولیدی با ساخت درب‌هایی با طرح ترک، این موضوع را پوشش داده‌اند؛ پایین بودن قیمت درب ضد سرقت ایرانی طرح ترک، مورد استقبال بسیاری از انبوه‌سازان قرارگرفته است. به‌طورکلی، درب ضد سرقت از سه بخش مجزا تشکیل‌شده است؛ این اجزا بیشترین تأثیر را در قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی و قیمت درب ضد سرقت ایرانی در کرج دارند.

نقش چهارچوب در افزایش قیمت درب ضد سرقت لوکس

چهارچوب درب غالباً از جنس فلز است؛ علی‌رغم درب‌های چوبی ورودی ساختمان که چهارچوب را از جنس چوب می‌سازند، در درب ضد سرقت این چهارچوب از جنس فلز ساخته می‌شود. جنس چهارچوب‌ها در درب ایرانی، ترک و چینی با یکدیگر یکسان می‌باشد؛ اما در نحوه و کیفیت ساخت، متفاوت هستند. انتخاب چهارچوب مناسب همراه با روکوب زیبا، بر قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی، تأثیر به سزایی خواهد داشت.

تأثیر ساختار لنگه بر قیمت درب ضد سرقت لوکس و فلزی ایرانی

لنگه درب، اصلی‌ترین بخش یک درب ضد سرقت به شمار رفته و بیشترین تأثیر را نیز در قیمت درب ضد سرقت لوکس و ترک اصل خواهد داشت. زیبایی بصری درب ضد سرقت، بستگی به انتخاب طرحی مناسب و به‌کارگیری درست و استادانه این طرح خواهد داشت. لنگه درب، علاوه بر بیشترین تأثیر در قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی، از اصلی‌ترین اجزای ایمنی نیز محسوب می‌شود.

Iranian security door

درب ضد سرقت ایرانی

 لنگه درب معمولاً از کلافی فلزی که از جنس قوطی ۳۰*۶۰ یا ۴۰*۲۰ هست، تشکیل می‌شود. منظور از کلاف، دو قوطی به شکل افقی و دو قوطی به شکل عمودی است که در محل اتصال، به یکدیگر جوش داده می‌شوند و یک کلاف فلزی به شکل مستطیل را تشکیل می‌دهند

گاهی اوقات برای استحکام بیشتر این کلاف، دو قوطی دیگر به‌صورت افقی به این کلاف اضافه می‌کنند؛ بعد از شکل‌گیری این کلاف، ورقه‌ای که معمولاً ۱٫۵ میلی‌متر ضخامت دارد، در مرکز جایگذاری می‌شود. وجود این ورقه ۱٫۵ میلی‌متری، برای استحکام درب، بسیار مهم و ضروری است.

بیشتر بدانید : قیمت درب ضد سرقت

 ورقه‌های چوبی‌ ام دی اف در دو طرف این کلاف کار می‌شوند؛ روی ورقه‌های چوبی را می‌توان روکش‌های طبیعی، روکش‌های پی‌وی‌سی یا در بعضی درب‌ها، ورقه ‌ای بی اس (که ضد آب است) استفاده نمود. استفاده از روکش طبیعی (راش-گردو و بلوط) و طرح‌های برجسته، می‌تواند قیمت درب ضد سرقت لوکس و یا ترک اصل را افزایش دهد.

قفل و یراق‌آلات درب ضد سرقت ایرانی باقیمت مناسب

پایین بودن قیمت درب ضد سرقت ایرانی در کرج یا بورس درب ضد سرقت در تهران، موجب شده تا فروش درب ضد سرقت در سال‌های اخیر بسیار بیشتر از گذشته باشد. قفل درب ضد سرقت ایرانی، قیمت کمتری نسبت به قفل‌های ترک دارد. قفل درب ضد سرقت از مهم‌ترین فاکتورهای امنیتی درب ضد سرقت محسوب می‌شود. انتخاب قفلی مطمئن برای درب ایرانی باقیمت مناسب، تأثیر به سزایی در قیمت کلی درب ضد سرقت خواهد داشت.

Safety door lock

Safety door lock

سومین بخش از ساختار پایه‌ای درب ضد سرقت شامل قفل، دستگیره و لولاهای آن می‌باشد که بانام یراق‌آلات شناخته می‌شود. شرکت‌های مختلفی در ایران درزمینهٔ تولید قفل و دستگیره فعالیت می‌کنند؛ بالا بودن قیمت درب ضد سرقت ترک اصل نسبت به قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی و افزایش قیمت درب ضد سرقت لوکس، به دلیل استفاده از قفل‌های ترک در استراکچر این درب‌ها می‌باشد.

 در ساخت درب ضد سرقت ارزان می‌توان به خواست خریدار، از قفل‌های ترک استفاده نمود؛ اما غالباً در درب ضد سرقت ایرانی ارزان، از قفل‌های تیپ ترک که کیفیتی کمتر قفل‌های ترک ندارد، استفاده می‌شود.

تفاوت قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی و قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی

قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی معمولاً اندکی بیشتر از قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی می‌باشد. درب‌های فلزی موجود در بازار محصولات ایرانی و چینی هستند؛ اما دربورس درب ضد سرقت در تهران، در بین تولیدات ترک، درب ضد سرقت فلزی مشاهده نمی‌کنید.

بیشتر بدانید : خرید درب ضد سرقت

 افزایش قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی، به دلیل کیفیت بالاتر و استفاده از متریال های باکیفیت‌تر نسبت به درب‌های چینی می‌باشد. برای آگاهی از قیمت درب ضد سرقت ایرانی در کرج و مشاهده انواع مدل‌های درب ضد سرقت، به بورس درب ضد سرقت در تهران مراجعه کنید.

مقاوم‌ترین لولا در خرید اینترنتی درب ضد سرقت ایرانی

لولا از آسیب‌پذیرترین بخش‌ها در درب ضد سرقت ایرانی و چینی به شمار می‌رود؛ اما این درب‌ها بسیار مستحکم هستند و ضعف‌های متعددی که در درب‌های قدیمی وجود دارد، در درب ضد سرقت امروزی پوشش داده‌شده است.

درواقع برای از بین بردن این ضعف در درب‌های ضد سرقت چینی، لولا به‌طور کامل در ضخامت درب قرار می‌گیرد و از داخل و بیرون قابل‌مشاهده و دست‌کاری نیست؛ اما در مدل ضد سرقت ایرانی و ترک، لولاها در سمت داخل قرارگرفته و از داخل قابل‌رؤیت می‌باشند.

بهترین روکش درب ضد سرقت ایرانی

Iranian security door

درب ضد سرقت ایرانی

پس از آماده شدن کلاف مستطیلی شکل، در دو طرف این کلاف، روکش قرار می‌گیرد؛ در درب ضد سرقت ایرانی این روکش از جنس ام دی اف می‌باشد؛ در این روش، روی ورقه‌ام دی اف، روکش طبیعی چوب از جنس ملچ و یا گردو کار می‌شود.

اگر از روکش طبیعی چوب استفاده نشود، می‌توان روکش پی‌وی‌سی (PVC) قرارداد؛ اما در درب ضد سرقت چینی، این روکش‌ها از جنس فلز می‌باشد که با روش کوره‌ای، رنگ‌شده و طرح چوب را گرفته است.

امروزه تمامی مواد اولیه و متریال های پایه‌ای درب ضد سرقت ایرانی، در داخل کشور تولید می‌شوند؛ اولین بخش از متریال، به قسمت‌های فلزی درب ضد سرقت مربوط می‌شود که از این قسمت، می‌توان چهارچوب، کلاف لنگه درب ضد سرقت و ورقه ۱٫۵ میلی‌متری (که درون لنگه درب ضد سرقت جهت استحکام جایگذاری می‌شود) را نام برد.

بیشتر بدانید: مراکز فروش درب های ضد سرقت

دومین بخش مربوط به قسمت چوبی درب ضد سرقت است؛ می‌توان گفت در ساخت درب ضد سرقت ایرانی، از فراورده‌های چوبی مانند ام دی اف (MDF) و روکش‌های طبیعی چوب استفاده می‌کنند. در بیشتر نقاط کشور، شاهد کارخانه‌هایی هستیم که با تکنولوژی مدرن، این محصولات را تولید می‌کنند.

قیمت درب ضد سرقت ایرانی در کرج

کرج در حال حاضر، به قطبی برای تولید انواع درب‌های ساختمانی مبدل شده است؛ بنابراین اطلاع از قیمت درب ضد سرقت ایرانی در کرج، برای خریداران عمده درب‌های ساختمانی بسیار مهم می‌باشد. قیمت درب ضد سرقت ایرانی در کرج به دلیل بالا بودن تعداد واحدهای تولیدی بزرگ، کمتر از دیگر مناطق کشور است. تولیدی‌های برند، روزبه‌روز به ارائه طرح‌های جدید روی آورده و سعی دارند، توجه مشتریان را به خود جلب کنند.

درب ضد سرقت ایرانی | آخرین قیمت درب ضد سرقت ایرانی در کرج |RaaddooR

فروش عمده درب تمام چوب

این واحدهای تولیدی، هم درب ضد سرقت ایرانی ارزان‌قیمت (که موردنظر شرکت‌های سازنده مجتمع‌های مسکونی هست) تولید می‌کنند و هم به دلیل مناسب بودن قیمت بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی، این منطقه را به قطبی برای صادرات درب ضد سرقت مبدل کرده‌اند.

پایین بودن قیمت درب ضد سرقت ایرانی در کرج به دلیل گسترش فروش این شرکت‌ها از طریق اینترنت نیز است؛ در حال حاضر خرید اینترنتی درب ضد سرقت ایرانی، به‌طور چشم‌گیری در حال پیشرفت است. البته تولیدی‌های بزرگ، علاوه بر عرضه اینترنتی، طرح و نمونه کارهای خود را در بورس درب ضد سرقت در تهران و نمایندگی‌های بزرگ دیگر در شهرهای کشور، به مشتریان عرضه می‌کنند.

روش‌های نصب درب ضد سرقت ایرانی قیمت مناسب

درب ضد سرقت به‌طورکلی به دو روش نصب می‌گردد:

  • درروش اول از فریم انتظار استفاده می‌کنیم؛ ساب فریم یک کلاف مستطیلی شکل از جنس قوطی ۴*۸ یا ۴*۱۰ است؛ به دلیل وزن بسیار بالای درب‌های ضد سرقت، بهتر است از قوطی‌های ۴*۱۰ استفاده شود.

 این کلاف مستطیلی شکل که فریم انتظار نامیده می‌شود، قبل از سفیدکاری ساختمان، در درون دیوار و در محل نصب درب ضد سرقت جایگذاری می‌شود. اندازه داخل به داخلی فریم انتظار، می‌بایست از اندازه پشت‌درپشت درب ضد سرقت یک سانتی‌متر بزرگ‌تر باشد تا در موقع نصب درب ضد سرقت، مشکلی ایجاد نشود.

درب ضد سرقت ایرانی | آخرین قیمت درب ضد سرقت ایرانی در کرج |RaaddooR

خرید عمده درب ضد سرقت ایرانی با روکش طبیعی

 در مرحله ساخت خانه، این چهارچوب می‌بایست کاملاً شاقول – تراز شده و همباد کاشی، سرامیک یا گچ‌بری‌های دیوار، در داخل درب گاه، جایگذاری شود. در این روش، به دلیل جایگذاری فریم انتظار، پس از اطمینان از عملکرد درب ضد سرقت، در محل فریم انتظار قرارگرفته، به‌صورت کامل شاقول و تراز شده و به ساب فریم جوشکاری می‌گردد.

  • روش دوم رول بولت نامیده می‌شود؛ در دیوارهایی که استحکام کافی داشته باشند، مانند دیوارهای بتنی و آجری بالای ۳۵ سانتی‌متر، از این روش بهره می‌گیرند. درب ضد سرقت را پس از اطمینان از سالم بودن و عملکرد درست قفل‌ها و کلیدها، به‌صورت کامل شاقول – تراز کرده، دیوار را سوراخ نموده و رول بولت ها را در چهارچوب جایگذاری می‌کنند. این روش بیشتر از روش قبلی مورداستفاده هست.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد دٌر (RaaddooR)، تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی و اداری، مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست خدمات و قیمت‌ها با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128428184
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Secure Iranian Door

در ضد سرقت ایرانی | اولین تولیدکننده درب ضد سرقت ایران | RaaddooR

در ضد سرقت ایرانی را با قیمت دلخواه سفارش دهید

3 دیدگاه

  1. با سلام
    جندقی هستم از تهران
    برای خرید درب ضد سرقت یا تمام چوب ،لیست قیمت رو بزارید.قیمت درب ضد سرقت از چه نرخی شروع می شود؟
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.