راد دٌر
خانه / درب فرفورژه / درب پارکینگ | خریدوفروش عمده بهترین انواع درب پارکینگ فلزی|RaaddooR

درب پارکینگ | خریدوفروش عمده بهترین انواع درب پارکینگ فلزی|RaaddooR

parking door

خرید عمده انواع درب پارکینگ آهنی

درب پارکینگ ،پرکاربردترین درب برای ورودی ماشین‌رو می‌باشد. در حال حاضر سازندگان مجتمع‌های مسکونی برای ساختمان‌ها، مکانی مجزا را، به‌عنوان پارکینگ در نظر می‌گیرند؛ درب آهنی پارکینگ، گزینه مناسبی برای این محل به‌حساب می‌آید. این درب‌ها می‌بایست ازلحاظ امنیتی، سطح بالایی داشته باشند؛ از طرفی به دلیل استفاده از این درب در نمای اصلی ساختمان، باید ازلحاظ زیبایی بصری، سطح قابل مقبولی باشند. درب پارکینگ در انواع زیر تقسیم‌بندی می‌شود:

parking door

parking door

  • درب پارکینگ فلزی
  • درب پارکینگ ریلی
  • درب پارکینگ کرکره‌ای
  • درب پارکینگ کشویی
  • درب پارکینگ برقی

تولید بهترین انواع درب پارکینگ فلزی

درب پارکینگ فلزی، درب پارکینگ کشویی و ریلی سه مورد از مدل‌های جدید درب پارکینگ محسوب می‌شوند. تولیدکنندگان این محصول، برای رفاه بیشتر ساکنین، سعی دارند تا از درب پارکینگ اتوماتیک بهره ببرند؛ درب پارکینگ اتوماتیک، توسط جک‌هایی که در پشت خود تعبیه‌شده، کنترل و با ریموت باز و بسته می‌گردد.شرکت‌های تولیدکننده درب‌های ساختمانی همچون شرکت راد درب (RaaddooR) با در نظر گرفتن نیازهای پیش روی بازار، تنوع طرح‌ها را افزایش داده و محصولات تولیدی را به بازار عرضه می‌کنند.

 برای خرید عمده درب پارکینگ ساده و فلزی و دیگر درب های ساختمانی مانند انواع درب چوبی کافی است به مراکز فروش درب ساختمانی در تهران و کرج مراجعه نموده و بعد از مشاهده انواع درب پارکینگ ساده و فلزی، محصول منتخب را خریداری نمایید. راهکار ساده‌تر برای خرید عمده انواع درب پارکینگ ساده، مراجعه به سایت فروش شرکت‌های تولیدی می‌باشد؛ با این روش، ضمن حذف واسطه و عدم پرداخت هزینه مازاد بر قیمت اصلی محصول، طی ارتباط مستقیم با تولیدکننده، قیمت پایین‌تری از بازار را مشاهده خواهید کرد.

parking door

parking door

همان‌گونه که بیان شد، درب پارکینگ فلزی، مدلی پرکاربرد در ساختمان‌سازی به‌حساب می‌آید. این درب‌ها، سابقاً در طرح و مدل‌های ساده ساخته و ارائه می‌شدند؛ اما امروزه، همانند درب داخلی ساختمان وانواع درب‌های ضد سرقت، پیشرفت کرده و مدل‌های جدید درب پارکینگ ازجمله درب پارکینگ برقی و درب پارکینگی کرکره‌ای، در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. در این میان، درب پارکینگ اتوماتیک، به دلیل استقبال بالای عمده سازان و انبوه‌سازان، بیشترین مقدار عرضه و تقاضا را در بازار به خود اختصاص داده است.

عرضه درب پارکینگ زیر سقفی در مرکز فروش عمده درب ورودی در تهران

از مدل‌های دیگر درب پارکینگ، می‌توان به درب پارکینگ زیر سقفی اشاره کرد؛ این درب‌ها معمولاً برای مکان‌هایی به‌کاربرده می‌شود که اندازه پارکینگ‌ها کوچک است و در اکثر گاراژهای کوچک، این مدل را مشاهده خواهید کرد. درب پارکینگ زیر سقفی توسط ریموت کنترل می‌شود و به‌محض زدن ریموت درب بالا رفته و در زیر سقف قرار می‌گیرد؛ بنابراین اگر فضای پارکینگ و گاراژ شما کوچک بوده و این مورد برای پارک کردن خودروی شما مشکل ایجاد می‌کند، توصیه می‌کنیم از درب پارکینگ زیر سقفی استفاده کنید.

قیمت درب پارکینگ آهنی در خرید عمده از مراکز فروش

قیمت درب پارکینگ آهنی به چند عامل بستگی دارد:

  • قیمت پایه متریال های آهنی از مهم‌ترین عوامل مؤثر در قیمت‌گذاری درب پارکینگ آهنی می‌باشد؛ چراکه اکثر متریال های استفاده‌شده در ساخت این درب، فولادی می‌باشند، بنابراین، افزایش قیمت پایه پروفیل‌ها و ورق های فولادی، موجب افزایش قیمت درب پارکینگ آهنی خواهد شد.
  • طرح و مدل این درب‌ها، در نحوه قیمت‌گذاری نقش مهمی را ایفا می‌کنند. درگذشته از طرح‌های قدیمی برای درب پارکینگ ساده استفاده می‌شد؛ اما امروزه برای درب‌های فلزی، از طرح‌های گل نرده و فرفورژه نیز استفاده می‌گردد که زیبایی نمای ساختمان را دوچندان می‌کند.
  • عامل تأثیرگذار بعدی در قیمت درب پارکینگ آهنی، اجزا و لوازم به‌کاررفته در این درب‌ها می‌باشند؛ برای مثال، استفاده از قفل‌هایی با مبلغ بالاتر، قیمت این درب‌ها را افزایش خواهد داد. استفاده از جک در درب پارکینگ برقی و درب پارکینگ اتوماتیک نیز، باعث افزایش قیمت این درب‌ها خواهد شد.

بهترین مدل‌های جدید درب پارکینگ

parking door

تولید درب پارکینگ

مهم‌ترین مسئله پیش روی تولیدکنندگان درب‌های ساختمانی، ارائه مدل‌های جدید و بروز به بازار فروش می‌باشد. درب پارکینگ نیز از این قاعده مستثنا نیست؛ در حال حاضر درب پارکینگ برقی و درب پارکینگ زیر سقفی از مدل‌های پرکاربرد درب پارکینگی می‌باشند؛ اما در مورد مدل‌های جدید درب پارکینگ در ساختمان‌ها، درب پارکینگ کرکره‌ای و درب پارکینگ ریلی از انواع مدرن به شمار می‌روند که موردتوجه اکثر خریداران قرارگرفته‌اند.

انتخاب طرح برای درب پارکینگ، به درب ورودی ساختمان بستگی دارد؛ اگر درب ورودی ساختمان شما، فلزی بوده و قصد دارید که از درب پارکینگ فلزی استفاده کنید، از شرکت سازنده بخواهید تا مدل درب‌های نام‌برده یکسان باشد. در حال حاضر، مدل‌های جدید درب پارکینگ، در طرح و مدل‌های درب فرفورژه به بازار عرضه می‌گردد. درب پارکینگ فرفورژه که در شکل و طرح‌های زیبا تولید می‌شود، به ساختمان شما زیبایی بی‌نظیری خواهد بخشید.

خریدوفروش عمده درب پارکینگ ریلی و کشویی

درب پارکینگ ریلی برای مکان‌هایی با فضای باز همانند سوله‌ها و گاراژهای انبار، مورداستفاده قرار می‌گیرد. درب پارکینگ ریلی معمولاً از دو درب مجزای بزرگ که بر روی دو عدد ریل که در کف زمین و سقف سوله‌ها کارشده، نصب می‌شود؛ این درب‌ها روی این ریل‌ها حرکت داده‌شده و بر روی درب دیگری قرار می‌گیرند. به دلیل وزن بسیار بالای این درب‌ها، امکان باز و بسته کردن آن‌ها با دست وجود ندارد؛ اما حرکت چرخ های فولادی کوچک تعبیه‌شده روی این ریل‌ها، باز و بسته کردن درب پارکینگ ریلی و کشویی را آسان نموده است. شما می‌توانید این درب‌ها را به‌وسیله تسمه و نوارهای برقی، با ریموت کنترل کنید.

خرید اینترنتی درب پارکینگ برقی

parking door

طرح درب پارکینگ

بدون شک خرید اینترنتی انواع درب‌های ساختمانی به‌صورت عمده، دغدغه بسیاری از خریداران عمده درب‌های فلزی و ورودی را برای یافتن شرکت‌های بزرگ و معتبر که بتواند مدل‌های جدید درب پارکینگی را باقیمت‌های مناسب ارائه دهد، برطرف نموده است؛ در حال حاضر شرکت‌های بزرگی همچون شر کت راد درب (RaaddooR) در زمینه تولید و نصب انواع درب پارکینگ اتوماتیک و مدل‌های جدید درب پارکینگ فعالیت می‌کنند.

این شرکت‌ها غالباً کارهای قبلی و طرح‌های مختلف خود را در کاتالوگ‌های به مشتریان عرضه می‌کنند؛ شما می‌توانید طی تماس با واحد فروش، اقدام به خرید عمده درب موردنظر خود نموده و در صورت داشتن هرگونه مشکل، با مهندسین و استادکاران مجرب مشورت کرده و از راهنمایی‌ها آن‌ها بهره ببرید.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب (RaaddooR) تولیدکننده و عرضه‌کننده انواع درب ساختمان تجاری -اداری و مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاع از لیست قیمت‌ها و سفارش محصول، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128428184
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Entrance door

درب ورودی ساختمان | مرکز فروش عمده بهترین انواع درب ساختمانی| RaaddooR

بهترین انواع درب ورودی ساختمان با تنوع بالا و قیمت مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.