راد دٌر
خانه / درب ضد سرقت / قیمت درب‌های ضد سرقت | عمده‌فروشی درب‌های ضد سرقت| RaaddooR

قیمت درب‌های ضد سرقت | عمده‌فروشی درب‌های ضد سرقت| RaaddooR

درب ضد سرقت لوکس

قیمت درب‌های ضد سرقت لوکس

قیمت درب‌های ضد سرقت ازنوع لوکس، همان‌گونه که از نام این نوع درب‌ها پیداست، نسبت به دیگر انواع درب‌ ضد سرقت بالاتر است؛ درب ضد سرقت لوکس به درب‌هایی گفته می‌شود که با مدل و طرح‌های بسیار زیبا، مواد اولیه گران‌قیمت‌تر و با ماشین‌آلات فوق پیشرفته ساخته می‌شوند.

Luxury Safety Door

Luxury Safety Door

 قیمت درب‌های ضد سرقت لوکس نسبتاً بالا است و جز درب‌های برند در این عرصه محسوب می‌شوند و درگذشته، تنها قشر خاصی توانایی پرداخت هزینه آن را داشتند؛ اما امروزه به دلیل تولید داخلی انواع درب ضد سرقت، قیمت تمام‌شده ساخت برای تولیدکننده کمتر تمام می شود.

خرید درب ضد سرقت لوکس

اینک بیشتر افراد توانایی خرید این نمونه درب را با بالاترین کیفیت خواهند داشت. قیمت این درب‌ها در نمونه‌های خارجی بیشتر نمود پیدا می‌کند؛ زیرا هزینه ساخت درب در خارج نسبت به داخل کشور متفاوت است. از هزینه انرژی و نیروی انسانی گرفته تا هزینه حمل‌ونقل، سبب افزایش قیمت محصول می‌شود.

خریداران درب‌های ضد سرقت لوکس

Luxury Safety Door

درب ضد سرقت لوکس

خریداران درب‌های ضد سرقت لوکس که جز جدیدترین مدل درب ضد سرقت محسوب می شوند.مشکلی در پرداخت هزینه‌ی این درب‌ها ندارند؛ پس‌دست سازندگان آن نیز در اجرای طرح‌های هزینه‌بر، استفاده از روکش‌های طبیعی چوب، قفل‌های فوق هوشمند و چشمی‌های گران‌قیمت برای درب‌ها، باز است.

بیشتر بدانید : درب ضد سرقت و شناخت آن

اگرچه کسانی که توانایی پرداخت قیمت درب‌های ضد سرقت لوکس رادارند، علاقه‌ای به خرید درب‌های ضد سرقت عادی نخواهند داشت. تولیدات داخلی درب‌های لوکس به مرحله از تبحر رسیده که هیچ تفاوت ساختاری و ظاهری با دیگر رقبای ایرانی مشاهده نمی‌شود.

قیمت درب‌های ضد سرقت چینی

قیمت درب‌های ضد سرقت چینی نسبت به موارد مشابه تولیدی ایران و ترکیه کمتر است؛ اما اگر بخواهیم اندکی به گذشته درب ضد سرقت در ایران بپردازیم، می‌توان گفت درب ضد سرقت اولین بار از چین وارد ایران شد؛ اگرچه درب‌های ضد سرقت چینی امروزه در بازار ایران با استقبال چندانی مواجه نمی‌شوند.

قیمت ارزان درب ضد سرقت چینی

قیمت درب‌های ضد سرقت چینی، به چند دلیل پایین‌تر از قیمت درب‌های تولیدی دیگر کشورها مانند ترکیه و ایران است؛ ابتدا این‌که تجار چینی سعی می‌کنند قیمت درب را بر اساس خواسته‌ی خریداران تعیین کنند و بحث کیفیت برای آن‌ها خیلی مهم نیست.

Chinese safety door

Chinese safety door

دومین دلیل پایین بودن قیمت درب‌های ضد سرقت چینی، ارزان بودن نیروی کار و مواد اولیه مورد در چین را می‌توان مزید بر علت دانست؛ ضمن اینکه سیاست چینی‌ها در تولید درب‌های ضد سرقت با دیگر کشورها مانند ایران و ترکیه متفاوت است

قیمت درب‌های ضد سرقت چینی به دلیل استفاده از روکش‌های فلزی طرح چوب به‌جای ورقه‌های MDF و روکش طبیعی، پایین‌تر از موارد مشابه خواهد بود؛ درعین‌حال برای کاهش قیمت تمام‌شده درب ضد سرقت، از قفل‌ها و دستگیره‌های ارزان‌تر در ساخت درب بهره می‌برند.

لیست قیمت درب‌های ضد سرقت

لیست قیمت جزو مواردی است که توسط شرکت‌های تولیدکننده درب ضد سرقت تهیه و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد؛ برای خرید درب ضد سرقت شما می‌توانید با مراجعه به نمایندگی‌های فروش، سایت‌ها و فروشگاه‌ها اینترنتی که درزمینه عرضه این محصولات فعالیت دارند، لیست قیمت درب‌های ضد سرقت شرکت موردنظر را ملاحظه نمایید.

در لیست قیمت درب‌های ضد سرقت ارائه‌شده توسط شرکت، سعی می‌شود تصویری از درب‌های تولیدی شرکت، همراه با مشخصات فنی محصول و قیمت آن، به مشتریان ارائه گردد.

بیشتر بدانید : درب ورودی ساختمان _ کیفیت برتر قیمت کمتر

قیمت تولیدی درب ضد سرقت

Safety Door Frame

Safety Door Frame

اگر شما خریدار درب ضد سرقت هستید، به شما توصیه می‌کنیم قبل از خرید درب ضد سرقت حتماً لیست قیمت درب‌های ضد سرقت را از شرکت‌های مختلف تهیه کنید؛ درعین‌حال که قیمت‌ها را باهم مقایسه می‌کنید، توجه ویژه‌ای نیز به کیفیت و مشخصات فنی درب‌های ضد سرقت ساخت این شرکت‌ها داشته باشید تا با مقایسه‌ی درست، بتوانید درب ضد سرقت مناسب را انتخاب نمایید.

در این شرکت‌ها اگر خود تولیدکننده باشند، سعی می‌شود لیست قیمت درب‌های ضد سرقت ایرانی و اگر نمایندگی درب‌های ترک را داشته باشند، لیست قیمت درب‌های ضد سرقت ترک را ارائه می‌دهند. لیست قیمت محصولات را می‌توان با مراجعه به نمایندگی‌ها یا فروشگاه‌های اینترنتی درب ضد سرقت، دست‌یافت.

قیمت درب‌های ضد سرقت ایرانی

قیمت درب‌های ضد سرقت ایرانی از درب‌های ضد سرقت چینی بالاتر و از درب‌های ضد سرقت ترک پایین‌تر است؛ اگر شما لیست قیمت درب‌های ضد سرقت ایرانی و مدل‌های دیگر کشورها را ملاحظه کنید، به این موضوع پی خواهید برد.

باید به این مورداشاره کرد که پایین بودن قیمت درب‌های ضد سرقت ایرانی به دلیل کیفیت پایین این درب‌ها نیست؛ درب‌های ضد سرقت ایرانی امروزه در بازار به‌صورت عمده خریدوفروش می‌شوند و همین قیمت پایین نیز در آمار فروش بالای این درب‌ها تأثیرگذار است.

قیمت ارزان درب ضد سرقت ایرانی

با توجه به چند مورد، علت ارزانی درب ضد سرقت ایرانی را نسبت به همتای ترک خود متوجه خواهید شد؛ این در حالی است که کیفیت درب ضد سرقت ایرانی و ترک در یک رده قرار داشته و ازلحاظ متریال، تفاوتی با یکدیگر ندارند.

  • در ایران هزینه حمل‌ونقل، تأثیر زیادی در قیمت نهایی ندارد و این مزیت، خود مزید بر علت شده تا آمار فروش درب ضد سرقت ایرانی چند برابر شود.
  • مواد اولیه حرف اول را در تولید یک محصول می‌زند؛ با توجه به غنی بودن ایران ازنظر مواد اولیه درب ضد سرقت، هزینه ساخت این محصول پایین می‌آید.
  • از طرفی قیمت انرژی در ایران ارزان است و برق و گاز مصرفی در کارخانه تولید درب، تأثیر چندانی بر قیمت نهایی نمی‌گذارد.
  • ازجمله مهم‌ترین عوامل، هزینه نیروی انسانی است؛ این مورد نیز در کشور ما ارزان است از هزینه پرداختی پایینی را برای تولیدکننده خواهد داشت.

کیفیت درب ضد سرقت ایرانی

بااینکه قیمت درب‌های ضد سرقت ایرانی پایین‌تر است، اما این موضوع دلیلی بر عدم کیفیت این درب‌ها نیست؛ چراکه اکثر تولیدکنندگان درب‌های ضد سرقت ایرانی سعی می‌کنند یا از مواد اولیه باکیفیت ایرانی استفاده کنند یا اگر این متریال ها و ابزارهای باکیفیت را نداشته باشند، این مواد و ابزار را از کشورهایی مثل ترکیه که متریال باکیفیت در این زمینه دارد، وارد کرده و استفاده کنند. به‌طور مثال قفل‌های وارداتی ترکیه بسیار باکیفیت هستند و تولیدکنندگان ایرانی نیز سعی می‌کنند در محصول خود از این قفل‌ها استفاده کنند.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR با جذب متخصصین صنعت درب، ساخت باکیفیت‌ترین انواع درب ساختمانی، اداری، تجاری، مسکونی را در کوتاه ترین زمان به انجام می رساند. ما مفتخریم سفارش شما دوستان را عهده‌دار شویم؛ برای آگاهی از نحوه خرید و لیست محصولات با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128428184
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

The best brand of safe doors

بهترین برند دربهای ضد سرقت | خرید درب ضد سرقت ارزان | RaaddooR

بهترین برند درب ضد سرقت و مشاوره ما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.