راد دٌر
خانه / درب ضد سرقت / قیمت درب ضد سرقت ترک | نمایشگاه درب ضد سرقت |RaaddooR

قیمت درب ضد سرقت ترک | نمایشگاه درب ضد سرقت |RaaddooR

Turkey security door

قیمت خرید درب ضد سرقت ترک

Price of Turkey security door

Turkey security door

قیمت درب ضد سرقت ترک را می‌توان از مراکز فروش درب ضد سرقت استعلام نمود؛‌ اما برای راحتی کار بهتر است از تولیدکنندگان به‌صورت مستقیم لیست قیمت را گرفته و مشاهده نمایید. اما چگونه با تولیدکنندگان ارتباط برقرار کنیم؟ در دنیای مدرن امروز، کمتر شخصی از فضای مجازی استفاده نمی‌کند؛ بنابراین با چند جستجوی ساده در اینترنت، لیست تولیدکنندگان معتبر درب ضد سرقت را خواهید یافت.

 از شگردهای دلالان و نمایشگاه‌های دایر در شهر غافل نشوید؛ قیمت خرید درب ضد سرقت از تولید‌کننده باقیمت ارائه‌شده برای مشتری بسیار متفاوت خواهد بود. شما با خرید دربی از دست واسطه، هزینه فراوانی را برای محصول پرداخت می‌کنید و این مبالغ اضافی در خریدهای عمده نمود بیشتری خواهد داشت؛ قاعدتاً عمده سازان بالاجبار برای کاهش هزینه‌های اضافی، می‌بایست مستقیم از تولیدکننده خرید نمایند.

بیشتر بدانید :شناخت صفر تا صد درب ضد سرقت

قیمت درب ضد سرقت ترک در بازار

درب ضد سرقت ترک ساخت کشور ترکیه بوده و از اصالت تولید بالایی برخوردار است؛ درب‌های ترک از مواد اولیه اصل ساخته‌شده و با استراکچر مقاوم این استحکام تکمیل می‌شود. درب‌های ترک از متریالی تشکیل‌شده که در داخل ترکیه ساخته می‌شود؛ برای مثال قفل‌های برند Daf & kale ترکیه از معتبرترین برندهای موجود در بازار است که در داخل ترکیه تولید می‌شوند.

Price of Turkey security door

Turkey security door

داشتن مواد اولیه مرغوب مسبب ساخت دربی باکیفیت شده است؛ از طرفی درب ترک را با طراحی‌های سنگین، زیبا و مدرن می‌شناسند و این طرح‌ها باعث شده تا خریداران محو زیبایی بصری درب بشوند.قیمت درب‌های ترک موجود در بازار از تنوع بالایی برخوردار است؛ این دامنه قیمتی درب‌های ارزان‌تر تا درب‌های لوکس و سوپر لوکس را شامل می‌شود. در سال‌های گذشته نسبت به حال، خریدوفروش درب ترک از شرایط نسبتاً خوبی برخوردار بود.

اما در شرایط کنونی و با توجه به نرخ ارز، قیمت درب‌های ترک برای خریدار، آن‌هم عمده ساز صرف نمی‌کند؛ چراکه خرید درب ترک آن‌هم با داشتن تفاوت قیمتی بالا نسبت به سال‌های گذشته، حاشیه سود عمده ساز را کاهش می‌دهد و این مهم برای این قشر خوشایند نیست. قیمت درب ضد سرقت ترک را می‌توان با مراجعه به نمایندگی‌ها و مراکز فروش درب ضد سرقت یافت و با آنالیز قیمت و کیفیت، درب منتخب را خریداری نمود.

عرضه درب ضد سرقت ترک

Price of Turkey security door

درب ضد سرقت ترک

درب ضد سرقت ترک موجود در بازار، عمدتاً از دو شکل خارج نیست؛ این درب‌ها یا به‌صورت عمده وارد کشور می‌شوند و یا مونتاژ کارخانه نماینده در داخل کشور هستند. بین شیوه‌های نامبرده تفاوت قیمت وجود دارد؛ قاعدتاً محصولی که در داخل کشور با متریال، نیروی کار و هزینه‌ای به‌مراتب ارزان‌تر از خارج مونتاژ می‌شود، قیمت پایین‌تر از نمونه خارجی خواهد داشت.فروش درب های ضد سرقت تنها در فروشگاه های معتبر، قابل اطمینان است.

 اما بااین‌وجود درصد خرید درب ضد سرقت وارداتی نیز قابل‌چشم‌پوشی نیست؛ عمده خریداران این سبک را مشتریان برندگرا تشکیل می‌دهند و تنها به برند توجه می‌کنند. این درب را می‌توان با تعداد کافی اما کمتر از گذشته برای خرید یافت؛ اما در کنار همه این توضیحات متذکر می‌شویم که از اصل بودن جنس و برند آن اطمینان حاصل فرمایید.خرید درب ضد سرقت از مهمترین مراحل پایانی پروژه ساختمانی شماست .

فروشگاه مرکزی درب ضد سرقت ترک

اکثر واردکنندگان درب‌های ساختمانی به‌ویژه درب ضد سرقت ترک، فروشگاه‌های بزرگی را در کلان‌شهرها برای نمایش محصولات دایر می‌کنند. تعداد این فروشگاه‌ها به‌صورت مرکز فروش محدود است و عمده مشتریان این مراکز را ساختمان‌سازان بزرگ تشکیل می‌دهند تا با بروزترین درب‌های تولیدی آشنا شده و بهترین درب ضد سرقت را برای مجتمع‌های خود انتخاب کنند. مراکز فروش درب ضد سرقت ، اکثراً در کلان‌شهرهای کشور دایر بوده محصولات برند ترک را به نمایش می‌گذارند.

سفارش اینترنتی درب ضد سرقت ترک

Price of Turkey security door

درب ضد سرقت ترک

انواع درب ساختمانی را با چند کلیک ساده می‌توان خریداری کرد؛ شما با سفارش اینترنتی درب ضد سرقت با سایت‌ کارخانه‌های تولیدی روبرو می‌شوید و با انتخاب درب و سفارش ساخت آن، دربی باکیفیت باقیمتی به‌مراتب پایین‌تر از خود تولیدکننده دریافت خواهید کرد. آن‌ها سفارش شمارا در اسرع زمان پیگیری و در صف تولید درب ضد سرقت قرار می‌دهند. سفارش درب در اینترنت مزایا و معایب خاص خود را دارد؛ اما شما با انتخاب درب آن‌هم از برند معتبر، تنها صاحب مزایای این موضوع خواهید شد.

انواع درب ضد سرقت ترک

درب‌های ضد سرقت انواع و دسته‌های مختلفی را شامل می‌شوند؛ دسته‌های درب ضد سرقت هرکدام در جایگاه خود استفاده‌شده و تخصصی می‌باشند. به عبارتی درب‌های ضد سرقت بنا به مکان استفاده و کاربرد درب، دسته‌بندی و ترتیب بندی می‌شوند.

Price of Turkey security door

درب ضد سرقت ترک

درب ضد سرقت به انواع لوکس، اکونومی، درب لابی، درب دو لنگه و چند لنگه تقسیم می‌شوند. قیمت انواع درب ضد سرقت نیز متناسب با نوع لوکس یا اکونومی متفاوت خواهد بود؛ در نوع لوکس با در نظر گرفتن زیبایی منحصربه‌فرد و متریال مرغوب، قیمت نیز بالاتر از دربی اکونومی خواهد بود. قیمت هر درب بر انتخاب فرد خریدار تأثیر بسزایی خواهد داشت؛ به همین سبب اکثر عمده سازان به دنبال خرید درب ضد سرقت باقیمت ارزان‌تر هستند.

خریداران درب ضد سرقت ترک

درب ضد سرقت ترک به سبب قیمت بالا نسبت به دیگر رقبای موجود در بازار، در انزوای برندینگ خود قرارگرفته است؛ به همین سبب تنها قشر خاصی برای خرید این نوع درب، اقدام می‌کنند. این نوع درب اکثراً برای آپارتمان‌های چند واحدی سفارش داده می‌شود؛ اما برای سفارش‌های عمده، بیشتر از برندهای بزرگی چون RaaddooR استفاده می‌گردد.

موقعیت درب ترک نسبت به درب ایرانی در کیفیت مواد و دانش تخصصی درب ضد سرقت برابری می‌کند؛ این در حالی است که درصد خرید این درب، روزبه‌روز در حال نزول بوده و دیری نمی‌گذرد که نبض بازار، در دست تولیدکنندگان ایرانی قرار می‌گیرد.

لیست قیمت درب ضد سرقت ترک

Turkey security door lock

قفل های برند ترک

شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌های معتبر فروش درب ضد سرقت، اطلاعات زیادی را به دست آورید؛ با انجام این شیوه، شما از تنوع طرح‌ها، ابعاد مختلف، ویژگی‌های کیفی تا لیست قیمت درب ضد سرقت ترک را می‌یابید.

 از نشانه‌های معتبر بودن سایت به‌روزرسانی‌های پی‌درپی لیست قیمت‌ها می‌باشد؛ دربرند معتبر با دسته‌بندی انواع درب‌ها و ارائه لیست قیمت‌های مربوطه و از طرفی به‌روزرسانی این لیست، خدمات صادقانه خود را به مشتریان نمایش می‌دهند. بااین‌وجود برندهای معتبر و بزرگ انگشت‌شمار بوده و اعتماد به برند فیک، پروژه ساختمانی شمارا به مخاطره می‌اندازد؛ پیشنهاد می‌شود بادانش کافی در پی خرید درب ضد سرقت و درب‌های ساختمانی بروید.

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی واداری مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست خدمات و قیمت‌ها با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128428184
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

The best brand of safe doors

بهترین برند دربهای ضد سرقت | خرید درب ضد سرقت ارزان | RaaddooR

بهترین برند درب ضد سرقت و مشاوره ما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.