راد دٌر
خانه / درب ضد سرقت / تولید درب ضد سرقت | صادرکننده درب ضد سرقت| RaaddooR

تولید درب ضد سرقت | صادرکننده درب ضد سرقت| RaaddooR

Safe door production

تولید درب ضد سرقت در ایران

Safe door production

Safe door production

تولید درب ضد سرقت در ایران به اوایل دهه ۸۰ بازمی‌گردد؛ زمانی که اولین درب‌های ضد سرقت از کشورهای دیگر وارد بازار شده و تولیدکنندگان ایرانی در پی استقبال مردم نسبت به این درب‌ها، شروع به طراحی و تولید نمودند.

سیر تکاملی تولید درب ضد سرقت در ایران ادامه پیدا کرد و امروزه شاهد حضور شرکت‌های بزرگی در این عرصه هستیم؛ شرکت‌هایی که سیاست کاری خود را برمبندی تولید دربی کیفیت بالا، با مناسب‌ترین قیمت موجود در بازار قرار داده‌اند. آن‌ها در استان‌ها و شهرهای مختلفی نمایندگی دایر کرده‌اند که محصولات خود را به هم‌وطنان نمایش می‌دهند.

تولید درب ضد سرقت در ایران چنان پیشرفت کرده است که شرکت‌های تولیدکننده ایرانی شروع به صادرات این محصول به کشورهای دیگر کرده‌اند؛ صادراتی مهم و ارزآور که موجب اشتغال بسیاری از جوانان و رونق تولید در زمینه صنعت درب‌های ساختمانی خواهد شد.

اولین تولیدکننده درب ضد سرقت در ایران

این‌که اولین تولیدکننده درب ضد سرقت ایرانی کدام شرکت بوده است مشخص نیست؛ اما در حال حاضر تعداد تولیدکنندگان این عرصه در ایران بسیار زیاد بوده و در هر استان شما کارخانه و کارگاه‌های بسیاری را می‌بینید که در زمینه تولید درب ضد سرقت فعالیت می‌کنند.و در تلاش هستند تا در بازار جهانی درب ضد سرقت ایرانی را تبدیل به یک برند کنند.

Safe door production

محصولی از RaaddooR

وجود این تعداد کارخانه در شهرهای مختلف ایران، باعث ایجاد رقابت بالا در بازار شده است. به‌نحوی‌که آن‌ها تلاش کرده تا نوع محصولی را که تولید می‌کنند، منطبق با نوع فرهنگ، قدرت خرید و از همه مهم‌تر نوع اقلیم آب و هوایی آن منطقه باشد؛ چراکه محصولات چوبی جزو محصولاتی هستند که تحت تأثیر نوع آب‌وهوا هستند. اقلیم آب و هوایی هر منطقه، ویژگی خاصی را در نوع متریال اولیه و نگهداری محصولات چوبی می‌طلبد.

آدرس کارخانه درب ضد سرقت در تهران

Safe door production

تولید درب ضد سرقت

آدرس کارخانه درب ضد سرقت در تهران که شما برای خرید درب می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید، زیاد است؛ اما مراجعه به کارخانه‌ها برای خرید روش مناسبی نمی‌باشد؛ چراکه بسیاری از تولیدی‌ها در محل خود کارخانه، نمایندگی فروش نداشته و شمارا به نمایندگی‌های خود در سطح شهر، ارجاع خواهند داد.شما می‌توانید با مراجعه به نمایندگی‌ کارخانه درب ضد سرقت، از نزدیک با محصولات این شرکت‌ها آشنا شوید؛ زیبایی و ظرافت کار ها را لمس کرده و سپس اقدام به خرید درب ضد سرقت نمایید.

کاری بسیار راحت‌تر از مراجعه به کارخانه‌ تولید درب ضد سرقت یا نمایندگی‌های عرضه‌کننده درب وجود دارد؛ این مهم، خرید اینترنتی درب ضد سرقت می‌باشد. بسیاری از شرکت‌ها، ازجمله شرکت RaaddooR اقدام به عرضه محصولات خود در فضای اینترنت کرده‌اند. این روش، کار بسیاری از مشتریان را آسان کرده و باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود؛ از بالاترین مزایایی که فروش اینترنتی درب ضد سرقت دارد، نامحدود بودن محصولات در این مدل از خرید و در دسترس بودن آن برای همگان است.

مراکز فروش انواع درب ضد سرقت

هرگاه درباره مراکز فروش درب ضد سرقت و دیگر درب های ساختمانی مانند درب پارکینگ صحبت می‌کنیم، منظورمان نمایندگی‌هایی است که به‌صورت فیزیکی در مکان‌های مختلف دایر شده‌اند و به خریداران درب ضد سرقت خدمات ارائه می‌دهند. این نمایندگی‌ها یا خود عضو شرکت تولیدکننده درب هستند یا افرادی هستند که خارج از سیستم، اقدام به احداث فروشگاه کرده‌اند.

Safe door production

طراحی دستگیره درب ضد سرقت

فروشگاه‌هایی از این مدل که تنها به‌عنوان واسطه عمل می‌کنند، مکانی بسیار عالی برای مشاهده انواع درب ضد سرقت از برندهای معتبر به‌حساب آمده و قابلیت مقایسه بین انواع درب را به شما می‌دهند.

اما در میان مراکز فروش درب ضد سرقت که به‌صورت نمایندگی فعالیت دارند، یک سری هستند که محصولات را در فروشگاه‌های اینترنتی عرضه می‌کنند؛ این فروشگاه‌ها ۲۴ ساعته و در همه نقاط کشور قابل‌دسترسی بوده و برای بازدید محصولات این فروشگاه کافی است به اینترنت متصل شوید و از هزاران نمونه کار و محصول، دیدن فرمایید.

بزرگ‌ترین مرکز تولیدکننده درب ضد سرقت ترک

شرکت‌های ایرانی امروز خود تبدیل به بزرگ‌ترین مرکز تولیدکننده درب ضد سرقت ترک شده‌اند؛ چراکه درب‌های ضد سرقت ترک در ایران طرفداران خاص خود را دارد. البته درب‌های ترک به‌غیراز داخل کشور در ترکیه نیز تولید می‌شود.

در بازار خرید درب ضد سرقت، شما می‌توانید با پرداخت اندک هزینه‌ای بیشتر، درب ضد سرقت ترک خریداری کنید؛ درعین‌حال اگر تمایلی به برند گرایی ندارید، درب ضد سرقت ایرانی گزینه مناسبی است. این در حالی است که درب ضد سرقت ایرانی ازلحاظ ساختار امنیتی با درب ترک برابری کرده و هر دو کار باهم یکسان‌اند.

تولید درب ضد سرقت در قزوین

Safe door production

فروش درب ضد سرقت در قزوین

تولید درب ضد سرقت در قزوین به این دلیل که شهری صنعتی بوده و یک شاهراه در مسیر حمل‌ونقل و تجارت ایران محسوب می‌شود، بسیار پراهمیت است؛ شرکت‌های زیادی اقدام به احداث نمایندگی یا کارخانه‌های تولید درب ضد سرقت در قزوین کرده‌اند.تولید درب ضد سرقت در قزوین توسط کارخانه مجهز و نیروهای مجرب شرکت RaaddooR با تمام امکانات در حال انجام است؛ دلیل انتخاب شهر قزوین برای احداث یکی از شعب تولیدی، این بود که این شهر در مسیر تجاری ایران قرار دارد.

از دیگر دلایل می‌توان وجود کارخانه‌هایی را نام برد که مواد اولیه را برای تولید این سری از درب‌ها، باکیفیت بسیار بالا عرضه می‌کنند؛ از طرفی هزینه احداث کارخانه و واحد تولیدی در این شهر نسبت به دیگر مناطق، پایین‌تر می‌باشد.

بیشتر بدانید: بزرگترین مراکز فروش درب ضد سرقت

تولید درب ضد سرقت در قزوین موجب شده، با استفاده از ریل راه‌آهن و جاده‌های ترانزیتی که از قزوین عبور می‌کنند، محصولات تولیدی را با کمترین زمان و هزینه به دست مشتریان در اقصی نقاط کشور عزیزمان ایران برسانیم.وجود صنایع پایه در قزوین و کم بودن هزینه‌های تولیدی در این استان سبب شد تا به همان نسبت، قیمت تمام‌شده درب ضد سرقت کاهش یابد. این موضوع پیرو هدف شرکت بر اساس تولید درب باکیفیت باقیمت مناسب بوده است.

تولید درب ضد سرقت ارزان

Safe door production

کارخانه تولید درب ضد سرقت

تولید درب ضد سرقت ارزان و دیگر درب ها ساختمانی مانند درب فرفورژه یک فکر دائمی برای تمام شرکت‌های تولیدی درب بوده است؛ چراکه در انتخاب هر محصولی، قیمت آن مهم‌ترین ملاک انتخاب برای همه و یا شاید برای ۹۹ درصد خریداران می‌باشد.برای تولید درب ضد سرقت ارزان، شما می‌بایست از ابتدا از کیفیت متریال های خود بکاهید؛ این موضوع تأثیر مستقیم در کیفیت نهایی درب خواهدگذاشت.

بعضی از تولیدکنندگان درب ضد سرقت تا حدی از کیفیت می‌کاهند که محصول نهایی، هیچ شباهتی به درب ضد سرقت نداشته و هیچ‌کدام از ویژگی‌های درب ایمنی را ندارد. این همان سیاستی است که چینی‌ها در عرضه محصولات خود از آن پیروی می‌کنند؛ یعنی کالا را به قیمتی که می‌خواهید به شما تحویل می‌دهیم، فارغ از آنکه کیفیت آن در چه سطحی باشد.

ما در شرکت RaaddooR هدف خود را بر تولید محصولی باقیمت مناسب ولی باکیفیت قابل‌قبول قرار داده‌ایم. همواره به این موضوع تأکید داشته‌ایم که اصالت ما تولید درب ضد سرقت ارزان بی‌کیفیت نیست؛ بلکه تعهد کاری ما تولید درب ضد سرقت باقیمت و کیفیت مناسب است و هیچ‌گاه کیفیت را فدای قیمت نخواهیم کرد.

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست خدمات و قیمت‌ها با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company

راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128428184
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Secure Iranian Door

در ضد سرقت ایرانی | اولین تولیدکننده درب ضد سرقت ایران | RaaddooR

در ضد سرقت ایرانی را با قیمت دلخواه سفارش دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.