راد دٌر
خانه / درب ضد سرقت / کارخانه تولید درب ضد سرقت | تماس با تولیدکننده درب ضد سرقت|RaaddooR

کارخانه تولید درب ضد سرقت | تماس با تولیدکننده درب ضد سرقت|RaaddooR

Safety Door CnC

تولید درب ضد سرقت

Safety Door Manufacturing Factory

Safety Door Manufacturing Factory

کارخانه تولید درب ضد سرقت، تنها یک کارخانه کوچک نیست؛ بلکه مجموعه‌ای از چندین کارگاه در یک یا چند سوله بزرگ است. کارخانه تولید درب ضد سرقت از چندین کارگاه کوچک‌تر تشکیل‌شده است؛ گروه جوشکاری و فلز مشغول ساخت چارچوب و کلاف درب هستند، گروه نجاری بر روی روکش‌ها و مشتقات کارکرده و گروه رنگ‌کاری نمای درب را شکیل می‌کند؛ از دیگر گروه‌ها، گروه پرسینگ و cnc می‌باشد که نقش فعالی در این چرخه داشته و گروه مونتاژ، وظیفه سوار کردن متریال و شکل دادن نهایی استراکچر را بر عهده دارد.

قیمت کارخانه درب ضد سرقت

شما به‌عنوان مشتری برای خرید درب ضد سرقت، قاعدتاً یا به نمایشگاه و یا به کارخانه تولید در مراجعه خواهید کرد. قیمت خرید درب در فروشگاه نسبت به کارخانه متمایز خواهد بود؛ توجه کنید که فروشگاه به‌عنوان حق دلالی و واسطه‌گری، مقداری سود را بر قیمت کارخانه اضافه خواهد کرد.قیمت درب ضد سرقت ترک به دلیل وارداتی بودن این کالا و عدم ارتباط با تولید کننده، در دست واسطه می باشد.

Safety Door Manufacturing Factory

کارخانه تولید درب ضد سرقت

 درصورتی‌که همان درب در کارخانه، قیمتی به‌مراتب پایین‌تر از نمایشگاه خواهد داشت؛ این تفاوت قیمت، زمانی نمود پیدا می‌کند که تعداد سفارش‌ها بالا و انبوه باشد. شخص خریدار باقیمت از نمایشگاه حاشیه سود بالایی را نصیب دلال می‌کند؛ درصورتی‌که شما با خرید مستقیم از تولیدکنندگان بزرگ و خوش‌نام در کنار خرید مطمئن، سود بالایی را پرداخت نخواهید کرد.

کارخانه معتبر درب ضد سرقت

اعتبار یک کارخانه به رضایت مشتریان است و در صورت نارضایتی، اعتباری نیز وجود نخواهد داشت؛ پیدا کردن کارخانه‌ای با چنین شرایط، در شرایط کنونی کمی سخت است؛ اما فضای مجازی کمک شایانی به تشخیص این موضوع می‌کند؛ زیرا در فضای گسترده اینترنت، فرصتی برای مخفی‌کاری برند نامعتبر وجود نخواهد داشت. شرکت RaaddooR باتجربه‌ای بالغ‌بر ۳۰ سال، شمارا دررسیدن به درب دلخواه همراهی خواهد کرد و پروژه‌های شمارا عهده‌دار خواهد شد.

بیشتر بدانید : انواع درب ضد سرقت دربازار ایران

خرید از کارخانه درب ضد سرقت

Safety Door Manufacturing Factory

Safety Door CnC

شما دریافتید که قیمت کارخانه، همواره از قیمت بازار بیرون پایین‌تر خواهد بود؛ اما کارخانه منتخب برای سفارش محصول نیز مهم است. بازه فرآیند تولید درب ضد سرقت، از سفارش تا تحویل، برای هر برند و کارخانه‌ای متفاوت است. بازه زمانی کارخانه‌ها از زمان سفارش تا تحویل کالا، ممکن است از یک هفته تا ۱۰ روز متفاوت باشد؛ از طرفی ظرفیت تولید درب ضد سرقت، در کارخانه بزرگ و کوچک نیز متفاوت است؛ این در حالی است که ظرفیت تولید کارخانه بزرگ شاید روزانه به ۵۰ تا ۱۰۰ درب ایمنی در روز برسد.

 شما طی تماس با واحد مدیریت فروش و أخذ لیست قیمت، از نرخ‌ها و شرایط خرید آگاه می‌شوید؛ مانند تمام معادلات در بازار، پیش فاکتور دریافت خواهید کرد، مبلغی را به‌عنوان پیش‌پرداخت، واریز کرده و باقی مبلغ در روز تحویل، پرداخت خواهد شد. واحدهای پشتیبانی طی این مدت، شمارا درروند تولید و تحویل سفارش قرار می‌دهند؛ در چنین سیستمی، احتمال هیچ اشتباه و بی‌نظمی برای سفارش شما وجودنخواهدداشت.

 نمایندگی کارخانه تولید درب ضد سرقت

تمامی کارخانه‌ها در هر نقطه‌ای از جهان، برای کاهش هزینه حمل‌ونقل توسط مشتری و همچنین افزایش فروش محصولات در مناطق و شهرهای مختلف، اقدام به احداث نمایندگی می‌کنند؛ حال نمایندگی یک کارخانه درب ضد سرقت، امری طبیعی و معقول است.

RaaddooR Brand Safety Door

درب ضد سرقت دو لنگه

دفتر مرکزی، نمایندگی و واحد تولید کارخانه را به یکدیگر ارتباط می‌دهد و سفارش‌ها نمایندگی‌ها را به کارخانه انتقال داده و از طرفی، روزانه لیست قیمت‌ها و تغییرات هر محصول را به اطلاع نمایندگی می‌رساند.ساختار دفتر مرکزی مانند پل ارتباطی است و از بوجود آمدن اشتباه جلوگیری می نماید.

خریدار می‌بایست قبل از مراجعه به فروشگاه درب ضد سرقت، طی تماس با مدیریت فروش کارخانه، از معتبر بودن آن نمایندگی اطمینان حاصل نماید؛ چراکه جعل یک برند، امری سهل است و کیفیت درب شما منطبق بر انتظار نخواهد بود و فروش درب ضد سرقت تنها در مراکز معتبر ضمانت دارد.

کارخانه تولید درب ضد سرقت در تهران

تهران از کلان‌شهرهای کشور ایران بوده و پیشرفت روزافزون، خواهان امنیت بیشتر در منازل می‌باشد. در شرایط نابسامان اقتصادی و با افزایش نرخ سرقت در کلان‌شهرها، افزایش امنیت خانه، امری عقلانی است؛ به همین منظور کارخانه‌های متعددی، اقدام به ساخت درب‌های ضد سرقت در انواع مختلف می‌نمایند.

بیشتر بدانید: آخرین قیمت درب ضد سرقت

کارخانه RaaddooR ازجمله کارخانه‌های معتبر، در تولید درب‌های ساختمانی، بالأخص درب ضد سرقت در استان تهران بشمار می‌آید. انجام بیش از ده هزار پروژه ساختمانی در تهران، ما را مبدل به برند باسابقه این محصول کرده است و بیشتر این پروژه‌ها جنبه عمده سازی دارند.

بهترین کارخانه درب ضد سرقت

 بهترین کارخانه درب ضد سرقت، مجموعه‌ای است که در جهت خدمت به مشتریان فعالیت می‌کند؛ چراکه درب ضد سرقت ساخته‌شده، می‌بایست برای خریدار، ماندگار بوده و باگذشت اندک زمانی، نیاز به تعمیر نداشته باشد. درب ضد سرقت برای تولیدکننده، شاید حکم محصول را داشته باشد؛ اما برای خریدار، حکم سپر خانه را دارد و اندک اشتباهی در ساخت درب، منجر به نفوذ سارقان خواهد شد.

Safety Door Manufacturing Factory

درب ضد سرقت ایرانی

ساخت درب ضد سرقت طبق اصول استاندارد و استفاده از متریال باکیفیت، انتظاری است که از یک واحد تولیدی معتبر می‌رود. در میان سیل عظیم کارگاه‌های تولیدی، کمتر مکانی است که واحد Qc را بر روی محصول تولیدی، متمرکز کرده باشد؛ واحد Qc یا کنترل کیفیت، نقش مهمی را در رضایت مشتریان ایفا می‌کند. این واحد، کوچک‌ترین نقص‌های فنی و بصری را تشخیص داده و در صورت وجود خطا، محصول را دوباره به واحد تولید برای رفع نقص، ارجاع خواهد داد. بی شک خرید درب چوبی از تولید کنندگان داخلی می توان نقطه قوتی باشد برای این صنعت در مقابل شرکت های خارجی

شرکت RaaddooR با بکار گیری دو واحد Qc، مانع از نارضایتی مشتریان در چندین سال خدمت خود شده است؛ این در شرایطی است که جلوگیری از اشتباهات در واحد تولیدی بزرگ، بسیار مشکل می‌باشد، اما مجموعه ما بر این مشکل فائق آمده است

خرید اینترنتی از کارخانه تولید درب ضد سرقت

خرید اینترنتی درب ضد سرقت در دنیای امروز، امری بدیهی می‌باشد. خرید اینترنتی، محدود به کالاهای مصرفی نمی‌شود؛ در شرایطی که خریدوفروش املاک در فضای مجازی رونق دارد، دادوستد درب ضد سرقت، دور از ذهن نیست. این دادوستد نه‌تنها در شرایط حضوری تفاوت چندانی ندارد، بلکه مزایای بسیاری را نیز دربر دارد؛ چراکه در هزینه و زمان صرفه‌جویی می‌شود. دنیا امروز دستخوش تحولاتی شده است که بزرگ‌ترین تجارت‌های روز دنیا بر پایه اینترنت انجام می‌گیرد؛ دادوستدهایی که در ذهن و کلام نمی‌گنجد.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده و عرضه‌کننده انواع درب ساختمان تجاری -اداری و مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاع از لیست قیمت‌ها و سفارش محصول، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128428184
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Secure Iranian Door

در ضد سرقت ایرانی | اولین تولیدکننده درب ضد سرقت ایران | RaaddooR

در ضد سرقت ایرانی را با قیمت دلخواه سفارش دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.