راد دٌر
خانه / درب ضد سرقت / انواع درب ضد سرقت | سفارش دربهای ضد سرقت|RaaddooR

انواع درب ضد سرقت | سفارش دربهای ضد سرقت|RaaddooR

محصولی از RaaddooR

انواع درب ضد سرقت جدید

 انواع درب ضد سرقت را می‌توان با گشتی در بازار مشاهده کرد؛ از عمده سازان تا دیگر خریداران برای اتمام پروژه ساختمانی خود، نیازمند آخرین بعد امنیت خانه، یعنی درب هستند. درب‌های معمولی و درب‌های چوبی ورودی ساختمان‌ها، فاقد یک ویژگی بزرگ می‌باشند: امنیت!

Safety door types

Safety door types

بزرگ‌ترین ویژگی درب ورودی ساختمان، امنیت است؛ درب‌های ایمنی یا درب‌های ضد سرقت انواعی از درب‌ها هستند که بر اساس استراکچر و اجزا تخصصی، طراحی و ساخته می‌شوند. درب‌های ضد سرقت، دارای تنوع طراحی بالایی هستند و به چندین نوع تقسیم‌بندی می‌شوند.

درب ضد سرقت تک لنگه

درب ضد سرقت تگ لنگه، دسته‌ای ازانواع درب ضد سرقت را شامل می‌شود که دارای ابعاد استاندارد ۱۰۵*۲۱۰ و ۱۱۰*۲۱۰می‌باشد؛ این درب تنها بر اساس ویژگی ابعاد، با دیگر دسته‌ها متفاوت است. ابعاد درب ضد سرقت برای درب تک لنگه، ۲ نوع سفارشی و استاندارد را شامل می‌شود.

Safety door types

محصولی از RaaddooR

در ابعاد سفارشی برخلاف ابعاد استاندارد، مشتری در تعیین اندازه درب خود می‌تواند دخالت داشته باشد و بر اساس اندازه درگاه خانه، ابعاد درب ضد سرقت را سفارش دهد. این ابعاد تنها در وزن و اندازه درب‌ها، تفاوت ایجاد می‌کند و الا امنیت ساختاری درب تحت تأثیر قرار نمی‌گیرد.

 توصیه ما مراجعه به تولیدکنندگان خوش‌نام و مطرح درزمینه  ساخت درب، مخصوصاً حوزه درب ضد سرقت می‌باشد. RaaddooR با داشتن گروه بزرگی از متخصصین ساخت درب، فرصت داشتن امنیت در کنار زیبایی را برای خانواده‌های ایرانی پدید آورده است.

درب ضد سرقت دو لنگه و یک و نیم لنگه

انواع درب ضد سرقت دو لنگه و یک و نیم لنگه، تنها بر اساس ابعاد با درب تک لنگه تفاوت دارند؛ در این نوع درب که بنا به محل درخواستی (تالار و رستوران، درب ورودی) ساخته می‌شود، تفاوت‌های جزئی با درب تک لنگه دارد. یک لنگه از درب ممکن است ثابت باشد؛ این لنگه با زبانه‌ها و پین‌های متعدد، تقویت می‌شود تا در برابر اهرم و دیلم مقاوم شوند. ساخت و پرداخت این نوع نسبت به انواع ساده‌تر، زمان بیشتری را می‌خواهد.

بیشتر بدانید: شناخت درب ضد سرقت و اجزاء آن

 خرید درب ضد سرقت دو لنگه، در مراکز متعددی انجام می‌شود؛ اما ساخت تخصصی و سفارش پذیر بودن این نوع درب، از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چراکه کوچک‌ترین اشتباهی در ساخت درب، زمان و هزینه زیادی را برای جبران خواهد گرفت.

طرح‌های درب ضد سرقت

درب‌های ضد سرقت در کنار انواع مختلف، دارای طرح‌های متفاوتی نیز می‌باشند؛ این طرح‌ها جدا از قیمت، تأثیر بسزایی در ساختار امنیتی پدید نمی‌آورند. برای مثال داشتن قفل چندزبانه به انتخاب شما و هزینه پرداختی صورت می‌گیرد و طرح‌های درب ضد سرقت بر اساس تغییراتی که بر روی، رویه و روکش درب می‌دهند، تنوع بسیاری دارد.

  • درب‌های ضد سرقت cnc (به‌اصطلاح کوچه‌بازاری حک‌شده)
  • درب‌های ضد سرقت برجسته
  • درب‌های ضد سرقت لوکس
  • درب‌های ضد سرقت لمینت

درب‌های ضد سرقت طرح cnc

CNC technology

CNC technology

رویه‌ی درب ضد سرقت در این مدل، یا از جنس فلز است یا چوب؛ چوب بکار رفته در ساختار رویه بیشترmdf بوده و در اکثر مواقع ۸ الی ۱۰ میلی‌متر است. Mdf بکار رفته، فاقد طراحی است و برای ایجاد نقش و طرح، از فناوری cnc استفاده می‌شود؛ با کمک دستگاه cnc، می‌توان طرح‌های متنوعی را بر روی، رویه‌ی Mdf کارکرد.

حال بر اساس پرکار بودن و یا سادگی طرح، قیمت درب ضد سرقت نیز متفاوت خواهد بود؛ در ابتدا روکش موردنظر که می‌تواند گردو، راش یا بلوط باشد، توسط دستگاه پرس بر روی Mdf، چسبانده شده و سپس با دستگاه cnc، طبق طرح منتخب روی درب، حکاکی انجام می‌پذیرد.

درب ضد سرقت طرح برجسته

بر روی ورقه‌ی Mdf، مجموعه‌ای از طرح‌های چوبی فیکس می‌شود و سبب خلق طرح‌های زیبا می‌گردد؛ این طرح، بنا به مقدار استفاده از چوب روی ورق Mdf، به دو نوع تمام برجسته و نیمه برجسته تقسیم‌بندی می‌شود.

Safety door types

درب ضد سرقت طرح برجسته

در بسیاری از واحدهای تولیدی، برای کاهش هزینه تولید، تنها از چسب برای فیکس کردن قطعات چوبی بر روی ورق Mdf استفاده می‌شود؛ درصورتی‌که برای ماندگاری درب ضد سرقت، بهتر است که این قطعات با Screw Cabinets و چسب، محکم شوند و مقاومت را دوچندان گردد.دسته درب‌های برجسته، دارای زیبایی بی‌نظیر هستند؛ این گروه جزو پرفروش‌ترین‌های درب ضد سرقت، قلمداد می‌شوند.

درب ضد سرقت طرح لمینت

 در این نوع، طرح cnc را نیز می‌توان دخیل نمود؛ درب‌های ضد سرقت در کنار امنیت، می‌بایست توانایی مقاومت در برابر شرایط جوی را نیز داشته باشند. از طرفی هر دربی از انواع درب ضد سرقت، برای محیط‌های اداری و تجاری مناسب نیست؛ اما درب ضد سرقت لمینت با داشتن طرح‌ها و رنگ‌های متعدد برای محیط‌های نامبرده، مناسب و کاربردی می‌باشد. این رویه علاوه بر ضد خش بودن و مقاومت در برابر آسیب‌های سطحی، ظاهر بسیار شیکی به محیط تجاری شما می‌بخشد.

درب ضد سرقت طرح لوکس

در ساختار این نوع درب، از بهترین متریال و بروزترین طرح‌ها استفاده می‌شود و درب‌ها مقاوم‌تر و لوکس‌تر از سایر نمونه‌ها هستند. متریال هایی از قبیل شیشه سکوریت، آلومینیوم، ورق‌های کامپوزیت، چارچوب‌های عریض و گاها روکش‌های زیبا و یراق‌آلات لوکس از دیگر تفاوت‌های این درب در طراحی می‌باشد. وزن این مدل، بیشتر ازدیگرانواع درب ضد سرقت بوده و امنیت بالایی را نیز دارند.

پرفروش‌ترین درب‌های ضد سرقت

 مدل‌های اکونومی را می‌توان جزو پرفروش‌ترین محصولات، در دسته انواع درب‌ ضد سرقت دانست؛ کیفیت بالا نسبت به قیمت پایین، از دلایل خریداران این مدل درب است. درب‌های ضد سرقت اکونومی، هم خاصیت امنیت بخشی در درب ضد سرقت را دارد و هم زیبایی مدنظر خریدار را ایجاد می‌کند. مدل‌های حصیری (دو قاب حصیری سه قاب حصیری) سارای، ونوس، تاویژ و… ازجمله مدل‌های پرفروش اکونومی می‌باشند.

خرید درب ضد سرقت در رشت

RaaddooR security door in Rasht

برند RaaddooR در رشت

ازجمله شهرهای زیبای ایران، شهر رشت است که ازنظر توسعه، پیشرفت روزافزون داشته و از شهرهای مدرنیته ایران می‌باشد. عمده سازان بزرگ در شهر رشت، پروژه‌های خود را به مجموعه RaaddooR محول کرده‌اند و این مهم از افتخارات ما می‌باشد.

داشتن درب ضد سرقت برای یک‌خانه، حکم سپر در مقابل سارقان است و وظیفه ما ایجاد امنیت برای شماست؛ بهترین کیفیت را از برند معتبر بخواهید. انتظار شما از امنیت درب ضد سرقت زمانی برآورده می‌شود که تمامی جوانب خرید را در نظر گرفته باشید؛چراکه خرید آگاهانه از یک برند،شمارا در انتخاب محصول درست یاری می‌کند.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده و عرضه‌کننده انواع درب ساختمانی تجاری -اداری و مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاع از لیست قیمت‌ها و سفارش محصول، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Secure Iranian Door

در ضد سرقت ایرانی | اولین تولیدکننده درب ضد سرقت ایران | RaaddooR

در ضد سرقت ایرانی را با قیمت دلخواه سفارش دهید