راد دٌر
خانه / درب ضد سرقت / در ضد سرقت ایرانی | اولین تولیدکننده درب ضد سرقت ایران | RaaddooR

در ضد سرقت ایرانی | اولین تولیدکننده درب ضد سرقت ایران | RaaddooR

Secure Iranian Door

اولین در ضد سرقت ایرانی

در ضد سرقت ایرانی هم‌اکنون جزو برند های مطرح در عرصه صنعت ساختمان‌سازی محسوب می‌شود. در ضد سرقت ایرانی، فعالیت خود را از اوایل دهه ۸۰ شروع کرد؛ زمانی که اولین درهای ضد سرقت از چین وارد بازار ایران شدند.

Secure Iranian Door

Secure Iranian Door

 تولیدکنندگان برای ساخت در ضد سرقت، از درب‌های ترک تقلید کردند؛ به عبارتی مهندسی معکوس انجام گرفت. دراین‌بین، به علت نداشتن دانش کافی در این حوزه، مشکلات عدیده‌ای دست تولیدکنندگان را می‌بست؛ اما باگذشت زمان و کسب دانش از محصول درب، توانستند محصولی باکیفیت جهانی را ارائه دهند.

قیمت در ضد سرقت ایرانی

قیمت در ضد سرقت ایرانی همانند بقیه محصولاتی که در صنعت تولید می‌شود، طیفی مشخص را شامل می‌گردد؛ این دامنه قیمتی از زیر یک‌میلیون شروع و تا ده ها میلیون تومان ادامه می‌یابد. قیمت در ضد سرقت ایرانی به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ از کیفیت مواد اولیه گرفته تا محل تولید یک محصول، ظرافت دست استادکاری که درب را می‌سازد، داخلی یا وارداتی بودن متریال های اولیه و… که همه این موارد، تأثیر مستقیم بر قیمت در ضد سرقت خواهد داشت.

Secure Iranian Door

Secure Iranian Door

قیمت در ضد سرقت ایرانی محدوده بین یک تا ده میلیون را شامل می‌شد؛ اما این قیمت‌ها دلیل براین نخواهد بود که درب‌های زیر یک‌میلیون یا به عبارتی درهای ضد سرقت ارزان، از کیفیت، متریال و ایمنی پایینی بهره‌مند باشد. تمامی درهای ضد سرقت برند RaaddooR از کیفیت و امنیت بالا برخوردار بوده و ازنظر چندین واحد Qc(کنترل کیفیت) گذر کرده‌اند.

مهم‌ترین خواسته و هدف از خرید در ضد سرقت، برتری امنیتی این درب‌ها نسبت به درب‌های قدیمی می‌باشد. حتی در درب ضد سرقت ارزان، استانداردهای امنیتی رعایت شده است؛ اما آنچه باعث این اختلاف قیمت شده است، استفاده از استراکچر گران‌قیمت‌تر، طرح‌های لوکس‌تر ومتریال وارداتی در این محصول می‌باشد.

در ضد سرقت ایرانی ارزان

 در ضد سرقت ایرانی ارزان، یک برگ برنده در دست تولیدکنندگان داخلی هست. این برگ برنده، قدرت رقابتی در ضد سرقت برند ایرانی را در برابر رقبای ترک و چینی افزایش خواهد داد.(درباره در ضد سرقت چینی مطلبی نمی‌گوییم؛ چراکه این محصول بی‌ارزش بوده و به دلیل کیفیت بسیار پایین، خرید این نوع درب‌ها را توصیه نمی‌کنیم)

درب ضد سرقت سفید

درب ضد سرقت سفید

از سوی دیگر، در ضد سرقت ترک، برندی معتبر در دنیای امروز است که در سرتاسر جهان خواهان بسیار دارد؛ بدون شک تبدیل‌شدن به برندی معتبر در بازارهای جهانی بی‌دلیل نیست. کیفیت درب‌های ساخت ترک، مهم‌ترین دلیل محبوبیت آن‌ها در ایران و جهان می‌باشد؛ اما کیفیت در کنار قیمت مناسب، ارزش پیدا می‌کند.

در ضد سرقت ایرانی ارزان، راه‌حل این مشکل است. تولید درهای ضد سرقت ارزان‌قیمت و باکیفیت، نقطه قوت تولیدکنندگان ایرانی می‌باشد؛ به عبارتی به‌جای کسب بازار جزء و تولید درب‌های لوکس و گران‌قیمت، سعی خود را بر تولید درب‌های ارزان اما باکیفیت گذارده‌اند. این در حالی است که طرح درهای ضد سرقت به‌صورت منظم به‌روز شده و این طرح‌های جدید، قدرت رقابتی درب ضد سرقت ایرانی را دوچندان می‌کند.

بیشتر بدانید : خرید اینترنتی درب ضد سرقت ارزان

صادرات در ضد سرقت ایرانی

صادرات در ضد سرقت و درب اچ دی اف ایرانی، به همت و کوشش تولیدکنندگان و شرکت‌های خوش‌ذوق که در این عرصه فعالیت می‌کنند، در حال انجام است. شرکت‌های ایران با تا سیس مراکز و نمایندگی‌های قدرتمند در کشورهای همسایه و فرا منطقه و ارائه محصولات باکیفیت و به بسیار لوکس، توانسته‌اند به جایگاه والایی دست یابند.

Secure Iranian Door

صادرات در ضد سرقت

مشکلاتی که تولیدکنندگان درب، نسبت به رقبای خود در دیگر کشورها دارند:

  • بسیاری از امکانات برای آن‌ها فراهم است.
  • به بازارهای جهانی دسترسی کامل دارند.
  • در نقل و انتقالات پولی و بانکی مشکلات تولیدکننده‌های ایرانی را ندارند.
  • در شرایط تحریم و کمبود مواد اولیه نیستند.
  • از حمایت بالای دولت در صادرات محصولات خود برخوردارند.

باوجود تمام مشکلات پیش رو و امکانات غول‌های تولید در ضد سرقت، نسبت به شرکت‌های داخلی، شاهد هستیم تولیدکنندگان ایرانی با ایده‌های ناب در عرصه طراحی و عرضه در ضد سرقت (باکیفیت و قیمتی مناسب‌تر نسبت به تولیدکنندگان خارجی در بازار جهانی) موفق به صادرات این کالای استراتژیک در صنعت ساختمان‌سازی شده‌اند.و ما شاهد افزایش روز افزون خرید درب داخلی و درب ایمن ایرانی توسط تجار خارجی هستیم.

در ضد سرقت ایرانی لوکس

Secure Iranian Door

درب ضد سرقت لوکس بعد از نصب

بعضی از شرکت‌ها مانند شرکت RaaddooR در کنار توجه به درخواست‌های عمده بازار که درب‌های ارزان را شامل می‌شود، به خواسته مشتریان قلیلی که خواهان خرید در ضد سرقت ایرانی لوکس هستند نیز احترام می‌گذارد؛ این نوع با دارا بودن تمامی استانداردهای در ضد سرقت، در کنار طراحی ظاهری بی‌نقص و فوق حرفه‌ای، زیبایی بی‌نظیری را به‌عنوان در ورودی، ارائه خواهد داد.

در ساخت این درب، بیشترین تمرکز تولیدی صرف زیبایی در متریال به‌کاررفته و طراحی معطوف می‌شود؛ در ضد سرقت ایرانی نوع لوکس، می‌بایست تفاوت عمده‌ای با دیگر انواع درب ایمنی داشته باشد؛ البته این تفاوت از جنبه امنیتی نیست بلکه از جنبه زیبایی کار می‌باشد.

 خرید در ضد سرقت ایرانی

خرید در ضد سرقت ایرانی در حال حاضر، کار چندان مشکلی نیست؛ چراکه اکنون شرکت‌ها ، کارگاه‌ها و کارخانه های کوچک و بزرگ تولید درب ضد سرقت بسیاری در استان‌های مختلف شروع به کار و فعالیت کرده‌اند. بدون شک کیفیت درب تولیدی این مراکز با یکدیگر متفاوت است و قاعدتاً این تولیدات با محصولات شرکت‌های بزرگ و برند، تفاوت چشم‌گیری خواهند داشت.درصورتی‌که کارگاه تولیدکننده در ضد سرقت، در نزدیکی شما نباشد، حتماً نمایندگی یا فروشگاه‌هایی دایر هستند که درب تولیدی دیگر استان‌ها را به مشتریان عرضه می‌کند.

Secure Iranian Door

درب ضد سرقت لمینت

حال اگر در حوالی شما فروشگاه عرضه‌کننده در ضد سرقت ایرانی نیز وجود نداشت، یا تنوع طرح آن کم و قیمت‌های آن بسیار بالابود، برخلاف گذشته، شما مجاب به خرید از این فروشگاه نمی‌باشید. بهترین راه‌حل، استفاده از اینترنت می‌باشد. خرید اینترنتی در ضد سرقت ایرانی بهترین و کم‌هزینه‌ترین راه برای خرید یک درب است؛ زیرا:

  • تنوع محصولات ارائه‌شده در فروشگاه‌های اینترنتی بالاست
  • نسبت به قیمت بازاری پایین‌تر است
  • موجب کاهش هزینه و زمان شما برای جستجوی درب می‌شود
  • مطمئن خواهید شد که از تولیدکننده خریداری می‌کنید نه واسط فروش در ضد سرقت.

خرید اینترنتی درب ضد سرقت، ازجمله خدماتی است که فرد تولیدکننده برای حذف واسطه و دلال، به مشتری ارائه می‌دهد؛ این روش، نقش پررنگی را در کاهش هزینه پرداختی توسط خریدار داشته و برای کارخانه، اهمیت بالایی را دربر دارد.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی واداری مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128428184
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

The best brand of safe doors

بهترین برند دربهای ضد سرقت | خرید درب ضد سرقت ارزان | RaaddooR

بهترین برند درب ضد سرقت و مشاوره ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.