راد دٌر
خانه / درب ضد سرقت / قیمت درب ضد سرقت |مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران |RaaddooR

قیمت درب ضد سرقت |مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران |RaaddooR

درب ضد سرقت ارزان

بهترین قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی در کرج

قیمت درب ضد سرقت در بازار داخلی از تنوع نسبتاً بالایی برخوردار است؛ گرانی قیمت درب‌ ضد سرقت لوکس تا ارزانی درب‌ ضد سرقت فلزی ایرانی، دو قطب قیمتی، در مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران هستند. در بازار فروش درب ضد سرقت، درب‌ها تنوع زیادی داشته و برندهای مختلفی در حال رقابت هستند. برند معتبر، از آن کارخانه‌ای است که درب ضد سرقت را باکیفیت بالا ارائه دهد.

قیمت درب ضد سرقت |مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران |RaaddooR

بهترین قیمت درب ضد سرقت

در حال حاضر، قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی در بورس درب ضد سرقت در تهران، خودنمایی می‌کند؛ در مقابل کیفیت و قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی، کیفیت و قیمت درب ضد سرقت ترک اصل قرار دارد؛ ترک‌ها از دیرباز، محصولات خود را تحت عنوان برند، وارد بازار ایران کرده و در فقدان تولیدکننده داخلی (که بتواند درب‌های خود را در بازار عرضه کند) محصولات خود را به قیمت گزاف، به فروش می‌رساندند.

امروزه، تولیدکنندگان ایرانی با ارائه بهترین مارک درب ضد سرقت در بازار، توانسته‌اند حجم بالای فروش درب ضد سرقت را از آن خود کنند؛ کیفیت بالا در کنار تناسب قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی و قیمت درب ضد سرقت لوکس ایرانی، استقبال بالای خریداران را در پی داشته است. خرید اینترنتی درب ضد سرقت به سبب ایجاد رابطه مستقیم بین تولیدکننده و خریدار ،در کاهش قیمت نهایی نقش به سزایی ایفا می کند.

لیست قیمت درب ضد سرقت ارزان در مراکز فروش درب تهران

درب ضد سرقت به درب‌هایی گفته می‌شود که از قدرت بازدارندگی بالایی برخوردار بوده و نفوذپذیری سارقان را کاهش می‌دهند؛ اگر سارقی برای باز کردن درب‌های معمولی، می‌بایست مدت‌زمان کوتاهی را سپری نماید، این زمان در درب‌های ضد سرقت (به دلیل استراکچر امنیتی، طراحی نوین قفل و دیگر یراق‌آلات)، بسیار بیشتر خواهد بود.

Safety door prices

Safety door prices

بنابراین بسیاری از سارقان با مشاهده درب ضد سرقت، یا از ورود منصرف می‌شوند و یا می‌بایست زمان زیادی صرف کنند؛ ارزان نمودن بیش‌ازحد برای به دست آوردن دربی باقیمت پایین، از استراکچر امنیتی آن می‌کاهد؛ البته قیمت درب ضد سرقت ارزان یا قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی، پایین‌ترین دامنه‌های هزینه برای خرید درب ضد سرقت مناسب به شمار می‌رود.

ذکر این مطلب ضروری است که تفاوت قیمت درب ضد سرقت ترک اصل و قیمت درب ضد سرقت ارزان، به دلیل فاکتورهای امنیتی آن نمی‌باشد؛ صرفاً ظرافت‌کاری درب‌های ترک نسبت به درب‌های ایرانی، بیشتر است و به‌اشتباه در ایران، به یک برند مبدل شده‌اند. درحالی‌که کیفیت و قیمت درب ضد سرقت لوکس ایرانی با درب‌های ترک، برابری کرده و حتی در اکثر مواقع، از آن نیز بالاتر است.

درب ضد سرقت ارزان،انواعی از درب ضد سرقت است که با در نظر گرفتن تعداد زیاد مشتریان تولید می‌شود؛ به عبارتی قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی، برای خرید عمده سازان، دربی مناسب بوده و نسبت به قیمت درب ضد سرقت ترک اصل، به‌مراتب مقرون‌به‌صرفه تر خواهد بود. درب ضد سرقت ایرانی، در عین استراکچر مقاوم و کیفیت بالا، قیمت ارزان‌تری نسبت به قیمت درب ضد سرقت لوکس دارد.

بیشتر بدانید : درب ضد سرقت ارزان

 در ساختار این درب، از متریال کمتری برای جنبه بصری و زیبایی استفاده‌شده و همین موضوع، موجب کاهش قیمت درب گردیده است؛ این در حالی است که درب‌های ضد سرقت ارزان ازلحاظ کیفیت و امنیت، ضریب بالایی دارند. البته قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی در بازار جزو درب‌های ارزان محسوب می‌شود؛ پایین بودن بیش‌ازحد قیمت درب ضد سرقت ارزان برند چین، به دلیل کیفیت نامناسب و فاکتورهای امنیتی غیراستاندارد می‌باشد.

قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی در مراکز فروش تهران

قیمت درب ضد سرقت |مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران |RaaddooR

خرید مناسب با قیمت درب ضد سرقت ارزان

قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی در بازار از قیمت درب ضد سرقت ترک اصل بسیار پایین‌تر و از قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی بالاتر است؛ اما این قیمت پایین در مقایسه با درب‌های ترک، به دلیل برند بودن درب‌های ترک بوده که به‌اشتباه، در میان مردم رواج پیداکرده است؛ این در حالی است که امروزه صنعت درب ضد سرقت ایرانی با کشور ترکیه برابری می‌کند. قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی در بازار از قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی کمتر می‌باشد که از کیفیت پایین درب‌های چینی نشأت می‌گیرد.

با مقایسه کیفیت و قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی با دیگر انواع، از مناسب بودن این درب‌ها اطمینان حاصل خواهید کرد. باگذشت زمان، محصولات جدیدی در صنعت ساختمان‌سازی تولید می‌شوند که با ویژگی‌های منحصربه‌فرد و طراحی به‌روز، قیمت بالاتری خواهند داشت. قیمت درب ضد سرقت لوکس نیز، پیرو این مسئله می‌باشد؛ البته در بین درب‌های ضد سرقت، به دلایلی ازجمله کیفیت متریال کارشده و کشور تولیدکننده، قیمت‌ها متفاوت خواهد بود؛ بنابراین در هنگام خرید درب‌های ساختمانی، به کیفیت توجه کنید نه کشور سازنده درب!

در میان انبوه درب‌های ضد سرقت، درب‌هایی بیشترین محبوبیت را دارد که در عین کیفیت و امنیت، از قیمت نسبتاً پایین یا به‌اصطلاح ارزان برخوردار باشد؛ درب‌های اکونومی ازاین‌دست می‌باشند و آمار بیشترین فروش درب ضد سرقت را به خود اختصاص داده‌اند. پایین بودن قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی، این درب را در دسته درب‌های اکونومی قرار داده که می‌توان دلیلی بر حجم بالای فروش آن دانست.

استعلام لیست قیمت درب ضد سرقت لوکس از بهترین مارک درب ضد سرقت ایرانی

Safety door prices

درب ضد سرقت ارزان

تولید درب ضد سرقت در شرایط بسیار خوبی به سر می‌برد که گسترش بازار فروش درب ضد سرقت ایرانی را نوید می‌دهد. درب‌های تولید داخل با ایجاد اعتبار در بین مشتریان خارجی، صادرات این محصول را دوچندان کرده‌اند و بازار مصرف گسترده‌ای را نصیب تولیدکنندگان این عرصه نموده‌اند. از کشورهای حوزه خلیج‌فارس تا کشورهای امریکای جنوبی و آفریقایی جزو مشتریان درب‌های ساختمانی به شمار می‌روند. تولیدکنندگان داخلی تلاش می‌کنند تا درب‌های ایرانی را به‌عنوان بهترین برند درب ضد سرقت در بازارهای جهانی عرضه کنند.

قیمت درب ضد سرقت لوکس ایرانی در مقایسه با درب‌های تولیدی کشورهای دیگر، برای تجارت بین‌المللی پیشنهادی ویژه محسوب می‌شود؛ در کنار مناسب بودن قیمت درب ضد سرقت لوکس تولید ایرانی، کیفیت برتر این محصولات، استقبال دوچندانی را به انتخاب این محصول در تجار بین‌المللی ایجاد می‌کند. نیروی کار ارزان، پایین بودن قیمت مواد اولیه در کنار افزایش قیمت دلار، باعث شده که قیمت درب ضد سرقت لوکس ایرانی در مقایسه باقیمت درب ضد سرقت ترک اصل بسیار کمتر باشد.

پایین‌ترین قیمت درب ضد سرقت ویلایی

قیمت درب ضد سرقت ویلایی در مقایسه با گزینه‌های دیگری که برای جایگزینی آن وجود دارد، نه‌تنها گران نیست، بلکه ارزان‌تر نیز هست و یکی از این گزینه‌های جایگزین درب تمام چوب است؛ درب‌های تمام چوب، اصطلاحاً به درب‌هایی گفته می‌شود که از گذشته برای ورودی ساختمان‌ها از آن‌ها استفاده می‌شد و اکنون نیز جایگاه خود را حفظ کرده‌اند.

قیمت درب ضد سرقت |مرکز فروش درب ضد سرقت در تهران |RaaddooR

بهترین قیمت درب ضد سرقت از RaaddooR

در مقایسه قیمت درب ضد سرقت ویلایی و درب چوبی ورودی ساختمان، درب چوبی ورودی ساختمان، قیمت بسیار بالاتری داشته و می‌توان گفت درب‌های تمام چوب، کالایی لوکس محسوب می‌شوند؛ اما این درب‌ها در مقایسه با درب ضد سرقت چند عیب بزرگ دارند:

  • قیمت درب ضد سرقت کمتر از درب چوبی ورودی ساختمان است.
  • درب تمام چوب در مقایسه با درب ضد سرقت، ضریب امنیتی پایین‌تری خواهد داشت؛ از دیگر امکاناتی که درب ضد سرقت دارا می‌باشد، اما درب تمام چوب از آن بی‌بهره است، ویژگی عایق صدا و حرارت است.
  • درب‌های تمام چوب نیاز به توجه ویژه در حفظ و نگهداری دارند.

پایین بودن قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی و مزایای بی‌شمار این درب‌ها در مقابل درب‌های دیگر، درب‌های ضد سرقت ویلایی را به گزینه‌ای مناسب مبدل کرده است.

لیست قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی

درب ضد سرقت فلزی ازجمله مدل و طرح‌های درب ضد سرقت محسوب می‌شود و در مکان‌هایی که استفاده از درب‌های چوبی در آن محدودیت دارد، از درب‌های ضد سرقت فلزی بهره می‌برند. قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی در مقایسه با درب‌های ضد سرقت باروکش چوب، نسبتاً پایین‌تر است.

 به سبب زیبایی بصری درب‌های چوبی، استقبال از درب ضد سرقت فلزی نسبتاً کم‌تر است ولی بااین‌وجود عده‌ای علاقه دارند از درب ضد سرقت فلزی در ساختمان خود بهره ببرند. پایین بودن قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی آن را در دسته درب‌های ارزان و اکونومی قرار می‌دهد.

بیشتر بدانید : خرید درب ضد سرقت

  • در حال حاضر، رقیب درب ضد سرقت فلزی ایرانی، درب‌های چینی محسوب می‌شوند. قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی اندکی بیشتر از قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی می‌باشد و این موضوع، بیانگر کیفیت بسیار بالای این درب‌ها خواهد بود. بی‌شک کیفیت پایین محصولات چینی بر کسی پوشیده نیست؛ درحالی‌که کیفیت بالای محصولات ایرانی بر قیمت درب ضد سرقت ارزان برند چینی سایه انداخته و خریداران، این درب‌ها را به درب‌های ضد سرقت فلزی چینی ترجیح دهند.

قیمت درب ضد سرقت ایرانی طرح ترک در نمایندگی‌های فروش

امروزه مراکز تولیدی فراوانی در سراسر کشور، مشغول ساخت انواع درب می‌باشند؛ اما تعداد محدودی از این مراکز، از استانداردهای تولید درب ضد سرقت آگاه هستند. ارائه مناسب‌ترین قیمت درب ضد سرقت ارزان در کرج، واحدهای تولیدی این شهر را به برندی معتبر در میان دیگر واحدهای کشور مبدل کرده است.

Safety door prices

ساخت درب ضد سرقت

 قبل از اقدام به خرید، می‌بایست لیست قیمت درب ضد سرقت ایرانی طرح ترک در کرج را از واحدهای تولیدی دریافت و به کیفیت و متریال آن‌ها توجه ویژه داشته باشید. قیمت درب ارزان نباید شمارا از خرید درب ایمن و استاندارد منحرف سازد. در برخی مراکز تولیدی درب ضد سرقت، درب‌های بی‌کیفیتی را بانام درب ایمنی ارزان به مشتریان غالب می‌کنند و این موضوع، علاوه بر عواقب امنیتی که در بردارد، اعتماد مشتریان را از بین می‌برد.

بروزترین لیست قیمت درب ضد سرقت فلزی

استعلام قیمت درب ضد سرقت فلزی برای آن دسته از خریدارانی که تمایل دارند از این مدل، برای ساختمان‌های خود استفاده کنند، اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند؛ به‌طورکلی، قیمت درب ضد سرقت فلزی کمتر از موردهای مشابه چوبی است. دو کشور عمده که درب‌های ضد سرقت خود را به‌صورت فلزی و چوبی روانه بازار می‌کنند، عبارت‌اند از ایران و چین و معمولاً قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی کمتر از قیمت درب‌های ایرانی می‌باشد.

  • عوامل بسیاری در قیمت درب ضد سرقت فلزی و چوبی مؤثر هستند:
Secure door prices

خرید عمده درب ضد سرقت با قیمت مناسب

  • محل تولید و یا مونتاژ: قیمت درب ضد سرقت بسته به این‌که درب موردنظر در ایران تولید می‌شود یا ترکیه و چین، متفاوت خواهد بود؛ معمولاً درب ضد سرقت ایرانی و ترک در یک سطح کیفی قرار داشته و درب‌های چینی کیفیت پایین‌تری دارند.
  • روکش‌ها: قیمت درب ضد سرقت به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ یکی از این‌ها نوع روکش‌هایی است که برای این درب‌ها استفاده می‌شود؛ به‌طور مثال روکش مورداستفاده اگر از جنس چوب گردو باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت.
  • تجهیزات: بدون شک، استفاده از تجهیزات جدید مانند دستگاه CNC و … که با آن‌ها می‌توان طرح‌هایی زیبا بر روکش‌های چوبی ایجاد کرد و زیبایی بصری محصول را بالا برد، در قیمت درب ضد سرقت تأثیرگذار خواهند بود.
  • مهارت مهندسان تولید: استفاده از نیروی کارآزموده، استادکاران باتجربه، کارشناسان و مهندسانی که بر روند تولید نظارت دارند و ایرادات کار را می‌گیرند، بی‌شک برکیفیت محصول خواهد افزود و این موضوع بر قیمت درب ضد سرقت تأثیر به سزایی خواهد داشت.

تأثیر اجزای درب بر قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی و ایرانی

یک سری ابزار و تجهیزات، در ساخت این درب‌ها به کار می‌رود که بر قیمت درب ضد سرقت فلزی چینی و دیگر انواع تأثیرگذار است؛ این بخش، جزو ساختار اصلی درب ضد سرقت مانند قفل، چهارچوب و … نیست، بلکه امکاناتی است که وجود آن‌ها، باعث امنیت بیشتر درب موردنظر شده و زیبایی درب‌ها را دوچندان می‌کند.

قفل پستچی

 قیمت درب ضد سرقتی که قفل پستچی داشته باشد، کمی بالاتر است؛ قفل پستچی یک قفل کوچک است که اجازه می‌دهد درب در حدود ۱۰ الی ۲۰ سانتی‌متر باز شود تا شما بتوانید بیرون درب را مشاهده کنید.

درزگیرها

 معمولاً در درب ضد سرقت در محل اتصال لنگه به چهارچوب از یک درزگیر از جنس پلاستیک استفاده می‌شود که این درزگیر از ورود گردوغبار جلوگیری کرده و مانع از اهرم شدن جسم فلزی برای باز کردن درب می‌شود.

دستگیره‌ها

Safety door handle

دستگیره درب ضد سرقت

 در ساختار درب ضد سرقت، از دستگیره‌های مختلفی استفاده می‌شود که این مورد بیشتر به انتخاب خود مشتری بستگی دارد؛ دستگیره در همه درب‌ها استفاده می‌گردد؛ اما نوع و جنس آن اگر متفاوت باشد، بر قیمت این درب‌ها تأثیر می‌گذارد.

برای تأثیر کمتر این اجزا بر هزینه نهایی و کاهش قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی، سعی می‌شود به انتخاب مشتری از یراق‌آلات ایرانی و تیپ ترک در این درب‌ها استفاده شود.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد دٌر (RaaddooR)، تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی و اداری، مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست خدمات و قیمت‌ها با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
RaaddooR International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Secure Iranian Door

در ضد سرقت ایرانی | اولین تولیدکننده درب ضد سرقت ایران | RaaddooR

در ضد سرقت ایرانی را با قیمت دلخواه سفارش دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.