راد دٌر
خانه / درب فرفورژه / درب حیاط ویلایی |خرید عمده جدیدترین مدل درب حیاط ساده و شیک درتهران|RaaddooR

درب حیاط ویلایی |خرید عمده جدیدترین مدل درب حیاط ساده و شیک درتهران|RaaddooR

The door to the villa

انتخاب درب حیاط ویلایی ساده در خرید عمده درب حیاط ساده آهنی

درب حیاط ویلایی ، از مهم‌ترین انتخاب‌های سازندگان خانه‌های ویلایی برای زیبا نمودن بیش‌ازپیش نمای اصلی عمارت می‌باشد؛ بدون شک، انتخاب بهترین مدل درب حیاط ساده و شیک که متناسب با معماری و نمای ساختمان شما باشد، بر زیبایی بصری ورودی عمارت می‌افزاید. پس در انتخاب درب حیاط شیک یا درب حیاط ساده آهنی برای ویلای خود، حداکثر دقت را به اعمال نمایید؛ چراکه گزینش دربی مناسب تا سالیان دور ماندگار بوده و شمارا از تعمیر یا تعویض مدل درب حیاط ویلایی، بی‌نیاز خواهد کرد؛در حالی که خرید درب آهنی با کیفیت مطلوب،هزینه کمتری نسبت به انواع تمام چوب برای شما خواهد داشت.

درب حیاط ویلایی |خرید عمده جدیدترین مدل درب حیاط ساده و شیک|RaaddooR

خرید عمده درب حیاط ویلایی

من‌باب انتخاب درب حیاط ویلایی ساده یا جدید، می‌بایست به چند نکته، توجه ویژه نمایید؛ اول اینکه مدل درب حیاط ساده و شیک، انتخابی و سفارشی می‌باشد؛ درگذشته نه‌چندان دور، درب حیاط ویلایی ساده، در عمارت ‌های ویلایی استفاده می‌شد؛ اما در حال حاضر، نمونه‌های به‌روزتر، با طرح‌ها و مدل‌های زیباتر مانند درب حیاط ویلایی جدید یا درب حیاط ویلایی شیک (همگی در زمره درب‌های فرفورژه قرار می‌گیرند) به بازار عرضه‌شده است.

بسیاری از افراد، درب حیاط ساده و زیبا یا درب حیاط ساده آهنی را در مناطقی از کشور، به‌خصوص مناطق شمالی (که به دنبال یک درب حیاط ویلایی شیک هستند)، با درب فلزی ساده حیاط که قبلاً در این ساختمان‌ها به‌کاربرده می‌شد، تعویض می‌نمایند.

بیشتر بدانید: فروش درب ضد سرقت

مدل رنگ درب حیاط ساده در جدیدترین انواع درب حیاط ویلایی

درب حیاط ویلایی |خرید عمده جدیدترین مدل درب حیاط ساده و شیک|RaaddooR

فروش عمده درب فلزی حیاط

مدل رنگ درب حیاط ساده در کنار درب حیاط شیک، بی‌شک بعد از مبحث نما و طرح کلی درب، بیشترین تأثیر را در زیبایی مدل درب حیاط ویلایی خواهد داشت. درگذشته رنگ‌آمیزی درب فلزی ساده حیاط، به‌صورت بسیار ساده و درنهایت در ترکیب دورنگ مختلف باهم انجام می‌پذیرفت؛ به عبارتی بیشتر از درب فلزی ساده حیاط نسبت به دیگر انواع، در ساختمان‌ها استفاده می‌گردید و به همین سبب، مدل رنگ درب حیاط ساده، متناسب با طرح‌ها در کاتالوگ رنگ درب آهنی حیاط، گردآمده است.

با افزایش درجه زیبایی مدل درب حیاط ویلایی، رنگ‌آمیزی درب آهنی حیاط نیز به همان نسبت، پیشرفت کرد؛ در حال حاضر، استفاده از مدل رنگ درب حیاط ساده طرح‌های پیشین، برای درب حیاط ویلایی جدید، کاربردی ندارد؛ بنابراین رنگ‌آمیزی تخصصی‌تر و ترکیب‌های رنگی مختلفی که متناسب با این درب‌ها باشد، وارد بازار گردید.

 در انتخاب نوع رنگ درب حیاط ساده، دو عامل حائز اهمیت است:

درب حیاط ویلایی |خرید عمده جدیدترین مدل درب حیاط ساده و شیک|RaaddooR

خرید عمده بهترین مدل فرفورژه

  • نوع رنگ نمای اصلی ساختمان؛ به‌طور مثال، اگر رنگ غالب نمای عمارت سفید باشد، بهتر است از رنگ‌های روشن و حتی درب حیاط ویلایی سفید بدین منظور بهره ببرید.
  • نوع طرح درب؛ طراحی درب حیاط ویلایی، از تنوع بسیاری برخوردار است؛ اگر از مدل درب حیاط ساده و شیک استفاده می‌کنید، رنگ‌های ساده‌تر مناسب هستند. حال اگر از مدل درب حیاط ویلایی شیک و لوکس مانند درب فرفورژه بهره می‌برید، رنگ‌های پیچیده‌تر و ترکیب چندرنگ، انتخاب ماهرانه‌ای خواهد بود.

خرید عمده درب حیاط ویلایی ساده ارزان‌قیمت

درب حیاط ویلایی ساده یکی از پرفروش‌ترین و بهترین محصولات برای بسیاری از ساختمان‌ها ویلایی می‌باشد؛ تنوع در طراحی درب حیاط ویلایی در کنار قیمت ارزان این سری از درب، موجب گردیده بسیاری از خریداران از درب فلزی ساده حیاط برای عمارت خود استفاده کنند. تفاوت مدل و طرح از درب حیاط ساده آهنی تا درب حیاط ویلایی شیک و لوکس، نرخ‌هایی متفاوت را پدید آورده است.

درب حیاط ویلایی |خرید عمده جدیدترین مدل درب حیاط ساده و شیک|RaaddooR

فروش عمده درب فرفورژه لوکس

به‌غیراز درب حیاط ویلایی جدید، انتخاب‌های دیگری از قبیل درب ضد سرقت یا درب‌های چوبی، پیش روی مشتریان قرار دارد؛ از طرفی استفاده از تمامی این نمونه‌ها، نسبت به مدل درب حیاط ویلایی، محدودیت‌هایی را شامل می‌شود. قیمت بالای برخی از موارد مذکور، عدم استفاده از آن‌ها را در بسیاری از پروژه‌ها سبب شده است؛ درب حیاط ساده و زیبا یا درب حیاط شیک، باقیمتی به‌مراتب پایین‌تر از دیگر انواع، استقبال بازار فروش را در پی داشته است. خرید عمده درب حیاط ویلایی ساده در مراکز فروش عمده درب ساختمانی در تهران و دیگر کلان‌شهرها صورت می‌گیرد.

فروش عمده درب حیاط ساده آهنی باقیمت ارزان

فروش عمده درب‌های فلزی، بسته به طراحی درب حیاط ویلایی صورت می‌گیرد؛ در رابطه با مدل درب حیاط ویلایی و رنگ درب حیاط ساده، این مجموعه از مدل درب حیاط ساده و شیک تا درب حیاط ویلایی شیک و لوکس را در برمی‌گیرد. بدون شک، این تنوع طرح و مدل، بر قیمت درب ورودی مؤثر خواهد بود.

رنگ درب حیاط ساده قدیمی که درگذشته برای این درب‌ها به‌کاربرده می‌شد، بسیار ساده اما متناسب با مدل درب حیاط ساده و شیک می‌باشد. درب حیاط ویلایی ساده، نسبت به دیگر انواع درب حیاط ویلایی، نمونه پرفروش در بازار فروش عمده درب ضد سرقت و فلزی می‌باشد؛ حال اینکه امروزه در برابر درب‌های فرفورژه قرار داده‌شده و با این درب‌ها مقایسه می‌شود. رنگ درب حیاط ساده بارنگ آمیزی درب آهنی حیاط یا فرفورژه مقایسه می‌شود.

بیشتر بدانید : درب ضد سرقت ایرانی

با مراجعه به مراکز فروش عمده درب فلزی ساده حیاط، یا سایت‌های خرید اینترنتی درب ضد سرقت، به‌راحتی خواهید توانست از انواع قیمت درب حیاط ساده و زیبا مطلع شده و جدیدترین مدل درب حیاط ساده و شیک را مشاهده بفرمایید. با نگاهی به درب‌های تولیدی برندهای تازه‌کار، تفاوت کیفیت کار را با مقایسه‌ای بین برندهای معتبر و تولیدهای کوچک مشخص خواهد شد.

عرضه بهترین انواع مدل درب حیاط ساده و شیک

درب حیاط ویلایی |خرید عمده جدیدترین مدل درب حیاط ساده و شیک|RaaddooR

خرید عمده درب فلزی ارزان

شرکت‌های تولیدی در کنار ساخت انواع درب ساختمانی، می‌بایست طی برنامه کاری معین، درب‌های تولیدی را به بازار ارائه دهند؛ خریدوفروش عمده درب حیاط شیک نیز وابسته به موضوع پخش عمده درب‌های ساختمانی می‌باشد.مدل درب حیاط ساده و شیک را می‌توان در دسته درب فلزی ساده حیاط قرارداد؛ درصورتی‌که اندکی ازلحاظ رنگ‌آمیزی و طرح اجراشده پیچیده‌تر باشند، در دسته درب حیاط ساده و شیک قرار خواهند گرفت.

درگذشته، مدل درب حیاط ساده و شیک با تعداد فراوان در ساختمان‌ها و عمارت های ویلایی مشاهده می‌شد؛ امروزه با ورود درب‌های فرفورژه و درب حیاط دو لنگه که ازنظر مدل و طرح‌های پیچیده‌تر شده و درب‌های فلزی ساده نسبت به قبل، جایگاه خود را ازدست‌داده است.مدل درب حیاط ساده و شیک در مقایسه با درب حیاط ویلایی جدید، قیمت کمتری دارد و به همین دلیل، مناسب بودن قیمت نیز شاید در شهرهای کوچک و روستاها مورد استقبال و بعضی از خریداران قرار می‌گیرد.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب (RaaddooR) تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی واداری مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128428184
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Forged door

درب فرفورژه |خریدوفروش عمده درب فرفورژه پارکینگ در تهران و کرج |RaaddooR

عرضه بهترین انواع درب فرفورژه با قیمت مناسب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.