راد دٌر
خانه / درب ضد سرقت / جدیدترین مدل درب ضد سرقت | طرح لاکچری درب ضد سرقت |RaaddooR

جدیدترین مدل درب ضد سرقت | طرح لاکچری درب ضد سرقت |RaaddooR

The newest secure door model

عرضه جدیدترین مدل درب ضد سرقت

The newest secure door model

The newest secure door model

جدیدترین مدل درب ضد سرقت از طرح‌های مدرن منشأ می‌گیرد؛ متریال واستراکچر به‌کاررفته در این درب‌ها، سبب ایجاد تفاوت با دیگر انواع درب ایمنی خواهد شد. شرکت‌های تولیدی همواره سعی دارند تا محصول متفاوتی را به بازار عرضه کنند. جدیدترین مدل درب ضد سرقت و درب‌هایی دیگر، در شاخه زمینت تولید و عرضه می‌شود؛ درب ضد سرقت لمینت دربی است که در آن، از رویه‌های لمینت طرح خورده با دستگاه cnc بر روی ورق mdf بهره می‌برند.

 در درب ضد سرقت لمینت به دلیل سبک ساخت روکش‌های لمینت، در برابر ضربه و خط و خش بسیار مقاوم هستند؛ این خط و خش که بعد از مدتی بر روی درب‌های روکش چوب ایجاد می‌شود، از زیبایی درب می‌کاهد. همواره با رویارویی با واژه جدید در هر کالایی، این به ذهن می‌رسد که محصول حاصل ازلحاظ زیبایی و کاربرد می‌بایست یک پله بالاتر از نمونه‌های قبلی خود باشد؛ این در حالی است که شما در درب ضد سرقت لمینت، این پیشرفت را چه در امنیت درب ضد سرقت و چه در زیبایی و طرح‌های متنوع آن، به چشم می‌بینید.

خرید جدیدترین مدل درب ضد سرقت ایرانی

با خرید جدیدترین مدل درب ضد سرقت ایرانی، امنیت و زیبایی را به مکان مدنظر هدیه می‌دهید؛ چراکه این محصول را می‌توان هم‌تراز با تولیدات شرکت‌ها و کارخانه‌های روز دنیا دانست. کارخانه های تولید درب ضد سرقت درایرانی، با تکیه‌بر تجاربی که در تولید درب ضد سرقت کسب کرده‌اند، با کمک مهندسین و طراحان داخلی، روزبه‌روز در زمینه تولید جدیدترین مدل درب ضد سرقت پیشرفت می‌کنند. درب‌های ساختمانی که در این کارخانه‌ها تولید می‌شود، درب‌های باکیفیتی است که تجار و عمده سازان را در سراسر ایران و کشورهای فرا منطقه‌ای مجاب به استفاده از این محصولات می‌کند.

The newest secure door model

The newest secure door model

بدون شک هر محصول جدیدی که وارد بازار می‌شود و طرحی ارائه می‌دهد، ازلحاظ قیمتی بالاتر از مدل‌های قبلی است؛ البته این حباب قیمت بعد از مدتی از بین می‌رود و درب ضد سرقت باقیمت واقعی به فروش می‌رسد.

جدیدترین مدل درب ضد سرقت لوکس

جدیدترین مدل درب ضد سرقت لوکس در بازار، نگاه‌ها را به خود خیره می‌کند؛ به‌طورکلی درب ضد سرقت جزو کالاهایی است که عمر زیادی از تولید آن نمی‌گذرد و در صنعت ساختمان‌سازی جزو محصولات جدید به‌حساب می‌آید.

در صنعت تولید درب‌های ساختمانی بنا به پیشرفت تکنولوژی، هرساله محصولات جدیدتری ساخته و روانه بازار می‌شود؛ این پویایی سبب ایجاد رقابت بین تولیدکنندگان شده و مانع ثبات طرح‌های قدیمی می‌شود؛ بنابراین تولیدکننده با طراحی‌های مدرن‌تر به دنبال ارائه محصولی متفاوت به بازار می‌باشد تا کفه ترازوی رقابت به ضرر او نباشد.

The newest secure door model

درب ضد سرقت لوکس

درب ضد سرقت لوکس را می‌توان از جدیدترین مدل درب‌های ضد سرقت نامید؛ دربی با زیبایی خیره‌کننده و امکانات امنیتی بالا؛ چراکه در طراحی و تولید این سری از درب‌ها، تولیدکننده هیچ محدودیتی را ازلحاظ قیمت نداشته و با دستی باز به طراحی و استفاده از متریال های باکیفیت داخلی و خارجی می‌پردازد.

البته ناگفته نماند که جدیدترین مدل درب ضد سرقت لوکس برای اندک افرادی از جامعه قابل خریداری است؛ زیرا ازلحاظ قیمتی نسبت به دیگر انواع درب ضد سرقت، بالاتر می‌باشد.

جدیدترین مدل درب ضد سرقت سفید

یکی از جدیدترین مدل درب‌ ضد سرقت، درب ضد سرقت سفید است؛ این سری از درب‌های ضد سرقت در دو مدل فلزی و چوبی تولید می‌شود. به‌طورکلی رنگ درب ضد سرقت اکثراً در طیف قهوه‌ای و سفید در حال تولید است؛ درحالی‌که هر یک از دورنگ مذکور، طیف رنگی روشن تا تیره را در برمی‌گیرد. با این تفاسیر، بهترین رنگی که مورد استقبال خریداران این محصول است، رنگ قهوه‌ای می‌باشد.

The newest secure door model

درب ضد سرقت سفید

درب ضد سرقت سفید جزو جدیدترین مدل درب‌های ضد سرقت محسوب می‌شود که برای مکان‌هایی با طراحی خاص تولید می‌گردد؛ افرادی که در دکوراسیون منازل خود از رنگ سفید استفاده می‌کنند، برای زیبایی بیشتر، برای ورودی از درب ضد سرقت سفید بهره می‌برند که سبب افزایش زیبایی بصری منزل شما خواهد شد.

درب ضد سرقت سفید طلایی

درب ضد سرقت سفید طلایی، جدیدترین مدل درب ضد سرقت سفید است؛ ترکیب رنگ سفید و طلایی و پرداخت آن بر روی درب‌های سفید، در کنار طرح‌هایی که توسط دستگاه cnc بر روی روکش این درب‌ها کارشده، محصولی به شما تحویل می‌دهد که ازلحاظ زیبایی، توجه هر بیننده‌ای را به خود جلب خواهد کرد.

خرید جدیدترین مدل درب ضد سرقت

خرید جدیدترین مدل درب ضد سرقت در هر مکانی امکان‌پذیر نیست؛ چراکه از پروسه طراحی تا تولید انبوه درب ضد سرقت و ارائه محصولات به بازار، مدت زیادی سپری خواهد شد. حال این کالا در طی مرحله پخش، از نمایندگی تولیدکننده به فروشگاه‌های بازار، بازه زمانی دیگری را نیاز خواهد داشت. به همین دلیل بازه زمانی طراحی درب تا رسیدن به دست مشتری، طولانی بوده و چند ماه به طول می‌انجامد.

خرید اینترنتی جدیدترین مدل درب ضد سرقت

The newest secure door model

درب لابی ضد سرقت

خرید اینترنتی جدیدترین مدل درب ضد سرقت، بهترین راهکار برای حل این مشکل زمانی است؛ علاوه بر این، در خرید اینترنتی شما واسطه‌ها را حذف کرده و مستقیماً از خریدار، محصول خود را دریافت می‌کنید.

همچنین می‌توانید از طریق سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی که عرضه‌کننده انواع درب ضد سرقت می‌باشند، با آخرین‌مدل‌های این درب آشنا شوید، طرح‌های زیادی را مشاهده کرده و باقیمتی بسیار پایین‌تر از فروشگاه‌ها، اقدام به خرید درب ضد سرقت نمایید.

جدیدترین مدل درب ضد سرقت ارزان

جدیدترین مدل درب ضد سرقت از همه لحاظ می‌بایست مدرن باشد؛ چه ازنظر طرح کلی، ویژگی و امکانات و چه ازنظر قیمت تمام‌شده کالا. اگر شما بدون توجه به قیمت، تولید کالای جدیدی را آغاز نموده و هزینه خرید آن محصول را توسط مشتری، در نظر نگیرید، بی‌شک بسیاری از خریداران خود را از دست خواهید داد.

The newest secure door model

درب ضد سرقت بعد از نصب

شرکت‌های تولیدکننده درب ضد سرقت برای نوآوری در زمینه قیمت نیز می‌بایست استراتژی خاص خود را داشته باشند؛ به عبارتی در کنار طراحی و تولید درب متناسب با انواع سلایق، تولید درب‌های پرفروش را نسبت به درب‌های لوکس و. بیشتر مدنظر قرار دهند.

شرکت بین‌المللی RaaddooR در زمینه تولید درب‌های مدرن و طرح‌های جدید همواره جز شرکت‌های پیشتاز بوده و تلاش خود را دارد تا جدیدترین مدل درب‌های ضد سرقت را تولید و به مشتریان عرضه نماید.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی RaaddooR تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی واداری مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128428184
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

The best brand of safe doors

بهترین برند دربهای ضد سرقت | خرید درب ضد سرقت ارزان | RaaddooR

بهترین برند درب ضد سرقت و مشاوره ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.