راد دٌر
خانه / درب ضد سرقت / درب ضد سرقت|فروش عمده درب ضد سرقت |RaaddooR

درب ضد سرقت|فروش عمده درب ضد سرقت |RaaddooR

درب ضد سرقت لوکس

اولین تولید کنندگان درب ضد سرقت

درب ضد سرقت دربی است که به خاطر کاربرد آن از دیرباز مورداستفاده قرار می‌گرفته است، این درب‌ها نه به شکل امروزی ولی در خط مقدم دژها به کار می‌رفتند. درب‌هایی مستحکم که نسبت به نوادگان امروزی دارای شکل ساده‌تری بودند، اما ازلحاظ ضربه‌گیری، مقاومت و امنیت شباهت داشتند.

SAFETY DOOR
SAFETY DOOR

رسالت این درب‌ها کند کردن حرکت متجاوز به محیط داخل بود؛ این بدان معنی است که سارق حرفه‌ای می‌تواند وارد شود اما با بازه زمانی طولانی! در اقصی نقاط دنیا به درب‌ها، دره‌ای ایمنی یا safety door/security door گفته میشود؛ درب ایمنی نفوذناپذیر نیست و تنها در برابر فشار، ضربه، دیلم و…مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می‌دهد.ما ازآنجایی‌که از نوادگان فردوسی هستیم با مبالغه نام درب ضد سرقت را باب کردیم. به نحوه که در برخورد با درب ضد سرقت انتظار دربی نفوذناپذیر راداریم که اصلاً درست نیست.

درب ضد سرقت رفته‌رفته دچار تغییرات ساختاری شد و به شکل امروزی درآمد؛ نهایتاً کشور ایتالیا با به‌کارگیری متریال و طراحی استراکچر نوین، توانست نام اولین برند تولیدی این درب‌ها را یدک بکشد.

بیشتر بدانید : قیمت روزدرب های ضد سرقت

برندهای تولید درب ضد سرقت

درب ضد سرقت ایتالیایی

ایتالیا پدر تولید درب ضد سرقت نوین است؛ طراحی شیک و ایتالیایی محصولات از یک‌سو و استراکچر بی‌نقص درب از سوی دیگر، قیمت چند برابری مقابل جنس ترک و ایرانی را سبب شده است. وزن این درب‌ها اختلاف بسیاری با همتای ترک و ایرانی خود دارد. اختلاف قیمتی بالای درب ترک سبب شد تا به‌عنوان کالای لوکس دسته‌بندی شود و درصد خرید این نوع درب کاهش یابد.

درب ضد سرقت ترک

ترکیه رقیب تازه‌نفس درب ایتالیایی بود که ابتدا مونتاژ می‌کرد ولی کم‌کم به تولید روی آورد و توانست در کمترین زمان برند معتبری از خود بجای گذارد؛ درب‌های ترک از ساختار بی‌نقص استاندارد و متریال اصل استفاده می‌کنند و همین سکوی پرتاب این محصولات برای جلب اعتماد مشتری شد. از حق نگذریم، زیبایی بصری و امنیت درب‌های ترک فوق‌العاده است.

درب‌های ضد سرقت ایرانی

ساخت درب ضد سرقت ایرانی به‌تازگی و طی چندین سال گذشته توانست به صنعت بومی تبدیل شود. صنعتی که کماکان درگیر آزمون خطاهای تولید است؛ اما دراین‌بین برند RaaddooR نه‌تنها توانست رضایت مشتریان ایرانی بلکه رضایت مشتریان خارجی و همسایه را نیز فراهم کند. این صنعت را می‌توان نتیجه مهندسی معکوس و همکاری دوستان ترک با کارخانه‌های تولید درب در ایران دانست.خرید درب ضد سرقت با برند ایرانی هدفی است که به آن دست خواهیم یافت.

درب ضد سرقت چینی

متأسفانه درب محبوب عمده سازان است؛ چون هم نام درب ضد سرقت را یدک می‌کشد و هم به سایر ارزان‌تر از درب ضد سرقت ایرانی و ترک است. و ازلحاظ امنیتی فاقد استانداردهای شرکت RaaddooR است و به‌هیچ‌وجه به شما عزیزان پیشنهاد نمی‌شود.البته به هر درب بی کیفیتی درب ضد سرقت ارزان گفته نمی شود.

زیروبم اجزای درب ضد سرقت

SAFETY DOOR
SAFETY DOOR

درب ضد سرقت دارای استراکچر عمومی و تخصصی مختص به خود است؛ ساختار عمومی آن مانند هر دربی است که از چهارچوب، لنگه و یراق‌آلات تشکیل‌شده است. اما استراکچر تخصصی، فرایندهای امنیتی به‌کاررفته بر روی هر یک از اجزاست و کارخانه تولید درب ضد سرقت با رعایت تمامی موارد، محصول برتر را ارائه می دهد.

مجموعه این متریال سبب ایجاد دربی مستحکم می‌شود:

چهارچوب درب

رکن و اساس نصب درب چهارچوب است؛ چهارچوب از ۲ تیرک عمودی و افقی تشکیل‌شده که درب در داخل این تیرک‌ها جای گرفته و چفت شدن درب بر روی چهارچوب از عوامل بسیار مهم است. چراکه این چفت شدن باعث افزایش استحکام خواهد شد؛ در صورت لق زدن درب در طولانی‌مدت باعث مشکل درباز و بسته شدن درب، اصطکاک اجزا و شکستن لولا خواهد شد. بنابراین رگلاژ درب ضد سرقت را جدی بگیرید.

چهارچوب‌ها انواع مختلفی دارند چهارچوب کف ۱۴ و کف ۱۸ که با توجه به‌اندازه لنگه درب انتخاب می‌شود.

کف ۱۴کف ۱۸
۲۱۰*۱۰۵۲۱۰*۱۱۰

لنگه درب

شامل چند قسمت خاص است؛ قالب لنگه که اجزا در داخل آن قرارگرفته و اسکلت درب به شمار می‌رود. ورقه‌های فولادی که شامل ۱ الی ۴ ورق ۹/۰ تا ۱/۴ میلی‌متر است و از ارزش بالایی در افزایش ضریب امنیتی برخوردارند.

safety door
safety door

داخل و مابین این ورق‌ها، شبکه‌بندی فولادی انجام میشود که مختص به برند RAAD DOOR است و امنیت را دوچندان می‌کند. استفاده از پشم سنگ و یونولیت نیز، اهمیت قابل‌توجهی در آرامش و صرفه‌جویی انرژی خانه شما دارد؛ چراکه این مواد عایق آکوستیک، صدا و حرارت می‌باشند. روکش‌ها ورق‌های چوب طبیعی یا MDF باروکش طبیعی، رنگ و PVC هستند و روی ورق‌های فولادی در جهت زیبایی بصری درب استفاده می‌شوند. قطر این ورق‌ها متفاوت بوده و تا ۱۲ میلی‌متر استفاده میشود؛ طراحی با دستگاه CNC بر روی این روکش زیبایی درب را دوچندان می‌کند.

یراق‌آلات درب

قفل برای درب ضد سرقت حکم ستون برای خانه را دارد. حتی اگر بهترین چهارچوب و لنگه را داشته باشید، بدون قفل معتبر و باکیفیت، چیزی جز درب ساده نخواهید داشت. قفل از مه‌ترین ارکان درب است، پس داشتن قفل معتبر را جدی بگیرید.

 دستگیره‌ها جدای از مبحث زیبایی، نقشی جزاهرم کردن برای باز و بستن درب را ندارند. این جزء فعالیت امنیتی ندارد؛ همچنین طراحی درب می‌بایست به حدی تخصصی باشد که با شکستن دستگیره نفوذ به فضای داخلی غیرممکن باشد.

روکوب

روکوب نقش بصری داشته و برای پنهان کردن چهارچوب بکار می‌رود. این جزء نیز مانند دستگیره در امنیت درب نقشی ندارد. بدون شک استفاده از آن در تولید درب ضد سرقت زیبایی این درب ها را بسیار چشم گیر خواهد کرد.

مشاوره RAAD DOOR برای خرید آگاهانه

شما برای خرید درب ضد سرقت می‌بایست مطالب زیر را به‌دقت مطالعه کنید:

ضخامت چهارچوب و جوشکاری آن

چهارچوب وزن سنگین درب ضد سرقت را تحمل می‌کند، بنابراین استفاده از چهارچوب باضخامت کم برای درب ضد سرقت اشتباه است، چراکه در کوتاه‌مدت کج می‌شود و باعث بازو بسته شدن نامناسب درب و ایجاد صدا شده و در طولانی‌مدت به خاطر اصطکاک اجزا و فشار به لولا، باعث آسیب به درب می‌شود.

جوشکاری چهارچوب می‌بایست به‌صورت یکپارچه باشد و استفاده از جوشکاری نقطه‌ای در چهارچوب اشتباه محض است، چون تمام وزن درب بر روی چهارچوب سوار است. رنگ روی چهارچوب باید کوره‌ای والکترواستاتیک باشد و در برابر شرایط جوی و ضربه، مقاوم بوده و رنگ پر نشود.

ضخامت و تعداد ورق‌های فولادی در لنگ

شما به‌عنوان خریدار باید هوشیار باشید چه تعداد ورق فولادی با چه ضخامتی در ساختار درب بکار رفته است کاهش تعداد این ورق‌ها و ضخامت آن‌ها ایمنی درب را کاهش می‌دهد، از طرفی مطمئن شوید درب، پشم سنگ و یونولیت دارد یا نه؟ این‌ها مواردی است که تولیدکنندگان برای سود بیشتر از هرکدام می‌زنند. یونولیت و پشم سنگ در بحث عایق بودن درب موردبررسی هستند.

برند قفل‌ها

 برند DAF و KALE ترکیه، با اختلاف، بهترین قفل‌هایی هستند که برای درب ضد سرقت استفاده می‌شوند؛ بنابراین برند قفل خود را چک کنید. همان‌طور که در مطالب قبلی گفته شد، انتخاب قفل اشتباه تمامی ساختار درب را زیر سؤال می‌برد. تعداد زبانه‌ها و سیستم مرکزی و نیمه مرکزی قفل‌ها از مه‌ترین نکات در هنگام خرید درب ضد سرقت هست. این زبانه‌ها در جهات مختلف در چهارچوب چفت می‌شوند و استحکام درب را چند برابر می‌کنند.

شرکت بین‌المللی RAAD DOOR تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی، مفتخر است تا پروژه‌های شمارا بر عهده گیرد. جهت مشاوره و اطلاع از لیست قیمت ها با مدیریت واحد فروش تماس بگیرید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Secure Iranian Door

در ضد سرقت ایرانی | اولین تولیدکننده درب ضد سرقت ایران | RaaddooR

در ضد سرقت ایرانی را با قیمت دلخواه سفارش دهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.