راد دٌر
خانه / درب داخلی / انواع درب چوبی | خریدوفروش عمده بهترین انواع درب چوبی شیشه‌خور |RaaddooR

انواع درب چوبی | خریدوفروش عمده بهترین انواع درب چوبی شیشه‌خور |RaaddooR

wooden doors

خرید انواع درب چوبی ساختمان

انواع درب چوبی | خریدوفروش عمده بهترین انواع درب چوبی شیشه‌خور |RaaddooR

wooden doors

انواع درب چوبی را بر اساس طرح و مدل‌های مختلف می‌توان دسته‌بندی کرد؛ از گروه اول درب‌های چوبی که جزو جدیدترین مدل درب چوبی اتاق تلقی می‌شوند، می‌توان به انواع درب چوبی شیشه‌خور اشاره کرد. استفاده از این مدل‌های خاص، دکوراسیون و طراحی داخلی متناسب به خود را می‌طلبد؛ همین موضوع سبب شد تا بسیاری از خریداران عمده انواع درب چوبی ساختمان از انواع درب چوبی شیشه‌خور استقبال نکرده و سراغ دیگر انواع درب چوبی ساختمان بروند.

از دیگر انواع درب چوبی اتاق می‌توان به درب‌های HDF و MDF اشاره کرد؛ این ورقه‌های فیبری بسیار پرکاربرد، گاها با روکش‌های مخصوصی مانند ABS (ترکیب با رزین‌های مخصوص و دستگاه پرس) پرس می‌گردند. ساخت درب چوبی اتاق HDF و MDF نسبتاً آسان‌تر و در مقایسه با انواع مدل درب چوبی اتاق‌خواب، هزینه کمتری را می‌طلبد؛ همین موضوع، سبب شد تا این مدل‌ها، موردتوجه بسیاری از خریداران عمده انواع درب چوبی اتاق قرار گیرند.

انواع درب چوبی اتاق باقیمت ارزان

انواع درب چوبی | خریدوفروش عمده بهترین انواع درب چوبی شیشه‌خور |RaaddooR

wooden doors

برای آشنایی با انواع درب چوبی اتاق باقیمت مناسب، بهترین گزینه رجوع به سایت شرکت‌های تولیدکننده معتبر انواع درب چوبی اتاق‌خواب و دانلود کاتالوگ درب چوبی این شرکت‌ها می‌باشد. در کاتالوگ درب چوبی، انواع درب چوبی ساختمان و جدیدترین مدل درب چوبی اتاق به نمایش درمی‌آید؛ این در حالی است که شما می‌توانید با دانلود و مشاهده کاتالوگ درب چوبی این شرکت‌ها، با طرح و مدل‌های مختلف ارائه‌شده و حتی قیمت انواع درب چوبی آشنا شوید.

راه دیگر برای آشنایی با انواع درب چوبی اتاق باقیمت ارزان، مراجعه به مرکز فروش درب چوبی در تهران و دیگر شهرستان‌ها و یا نمایندگی‌های فروش انواع درب چوبی ساختمان می‌باشد؛ این توصیه در خصوص افرادی است که خواستار خرید دربی منحصربه‌فرد برای عمارت خود بوده یا تمایل دارند تا انواع درب چوبی را از نزدیک مشاهده نمایید.البته ناگفته نماند، در مراجعه به مراکز فروش درب چوبی در تهران و یا فروشگاه‌های عرضه‌کننده انواع درب چوبی اتاق‌خواب و خرید از آن‌ها، نسبت به خرید از سایت‌های اینترنتی، هزینه پرداختی بیشتری برای مشتریان در بر خواهد داشت.

قیمت درب چوبی ارزان در مرکز فروش درب چوبی در تهران

انواع درب چوبی | خریدوفروش عمده بهترین انواع درب چوبی شیشه‌خور |RaaddooR

خرید عمده انواع درب داخلی

قیمت انواع درب چوبی اتاق و یا انواع درب چوبی ساختمان که از موارد پرکاربرد درب‌های داخلی عمارت است، به همراه قیمت بر روی سایت شرکت‌های تولیدکننده درب‌های ساختمانی قابل‌مشاهده می‌باشد؛ اما برای پی بردن به قیمت درب چوبی ارزان، باید با متریال های مختلفی که در ساخت درب چوبی اتاق به کار می‌رود، آشنا شوید.

اولین و کاربردی‌ترین متریال در ساخت درب چوبی اتاق، چوب می‌باشد؛ دراین‌بین، محصولاتی همچون درب تمام چوب قرار دارند و از زمان‌های دور، از آن‌ها استفاده می‌شده است؛ اما هزینه پرداختی بالای این درب‌ها باعث شده در دسته‌ی درب‌های نسبتاً گران و لوکس قرار گیرند.

اگر به دنبال قیمت درب چوبی ارزان هستید، می‌بایست به درب‌هایی که با متریال جدید همانند HDF،MDF، PVC، هایگلس تولید می‌شوند، رجوع کنید؛ این دسته از درب‌ها را می‌توان جزو جدیدترین مدل درب چوبی اتاق‌خواب دسته‌بندی کرد. به چند دلیل محصولات فوق، جزو درب‌های چوبی ارزان‌قیمت دسته‌بندی می‌شوند:

  • پایین بودن قیمت مواد اولیه
  • تولید ساده‌تر نسبت به انواع درب چوبی اتاق‌خواب
  • سرعت‌بالای مونتاژ

فروش عمده انواع درب چوبی ورودی ساختمان

انواع درب چوبی | خریدوفروش عمده بهترین انواع درب چوبی شیشه‌خور |RaaddooR

درب دو لنگه چوبی

انواع درب چوبی ورودی ساختمان نیز همانند انواع درب چوبی اتاق به دو مدل درب‌های تمام چوب و درب‌هایی که با متریال های جدید ساخته می‌شوند، تقسیم‌بندی می‌گردند. درب تمام چوب ورودی ساختمان همواره از زیبایی بالایی برخوردار است. ولی به نسبت جدیدترین مدل درب چوبی اتاق‌خواب، قیمت بالاتری دارد؛ این در حالی است که از مدل‌های جدید برای انواع درب چوبی ورودی ساختمان می‌توان به درب‌های ضد سرقت اشاره کرد.

از انواع درب ضد سرقت می‌توان برای ورودی ساختمان بهره برد؛ این درب‌ها نسبت به درب‌های تمام چوب، قیمت پایین‌تری داشته و از امنیت بالاتری برخوردارند. درب‌های ضد سرقت باروکش و طرح‌های مختلف در بازار موجود است؛ باوجود تفاوت‌های ساختاری بین درب‌های ضد سرقت و انواع درب چوبی ساختمان، طرح‌های این دو می‌تواند یکسان باشد. افراد برای هارمونی بیشتر در عمارت خود سعی دارند از جدیدترین مدل درب چوبی اتاق‌خواب استفاده کنند.

فروش عمده انواع درب چوبی شیشه‌خور در کشور

انواع درب چوبی | خریدوفروش عمده بهترین انواع درب چوبی شیشه‌خور |RaaddooR

درب چوبی

انواع درب چوبی شیشه‌خور از جدیدترین مدل درب چوبی اتاق محسوب میشود؛ خریدوفروش عمده انواع درب چوبی شیشه‌خور سهم بالایی از معاملات بازار را به خود اختصاص داده است.

قیمت انواع درب چوبی اتاق‌خواب و قیمت درب ملامینه

قیمت مدل در چوبی اتاق‌خواب را از جهات مختلف می‌توان بررسی نمود؛ ازلحاظ متریال، استراکچر و طراحی؛ حتی برجسته بودن درب در قیمت انواع درب چوبی اتاق تأثیرگذار است. قیمت درب ملامینه و قیمت انواع درب چوبی را می‌توان از مرکز فروش درب چوبی در تهران و کرج استعلام کرد؛ بااین‌وجود، با مراجعه به سایت فروش تولیدکنندگان معتبر همچون شرکت راد درب (RaaddooR) می‌توانید در کنار مشاهده جدیدترین مدل درب چوبی اتاق‌خواب از قیمت درب ملامینه و قیمت انواع درب چوبی اتاق‌خواب اطلاع حاصل فرمایید.

بیشتر بدانید : خرید اینترنتی درب ضد سرقت

ما به شما توصیه می‌کنیم برای خرید عمده انواع درب چوبی ساختمان به کاتالوگ درب چوبی شرکت‌های معتبر مراجعه کنید؛ چراکه تولیدکنندگان برای ارائه این محصولات سعی می‌کنند قیمت درب چوبی ارزان خود را با شرایط ویژه به مشتریان عرضه نمایند.

خرید اینترنتی انواع درب چوبی با مدل‌های جدید

انواع درب چوبی | خریدوفروش عمده بهترین انواع درب چوبی شیشه‌خور |RaaddooR

فروش عمده انواع مدل درب چوبی

 خرید اینترنتی انواع درب منزل همچون درب ضد سرقت، درب فرفورژه و انواع درب چوبی ساختمان، بهترین گزینه می‌باشد؛ چراکه نسبت به روش های خرید سنتی و حضوری، مزایای بسیاری دارد. به دلیل عدم دسترسی بسیاری از مشتریان به تولیدکنندگان معتبر، استفاده از اینترنت می‌تواند این مشکل را برطرف کند؛ به عبارتی بدون مراجعه به مرکز فروش درب چوبی در تهران، در شهر خود اقدام به خرید این درب‌ها می‌نمایید.

 شرکت‌های تولیدی معتبر برای ساخت درب چوبی اتاق از بهترین متریال در کنار استراکچر مقاوم استفاده می‌کنند؛ این در حالی است که قیمت انواع درب چوبی اتاق نقش به سزایی را درفروش عمده این محصولات ایفا می‌کند. شما می‌توانید در کاتالوگ درب چوبی این شرکت‌ها جدیدترین انواع درب چوبی اتاق باقیمت مناسب را مشاهده کرده و طی تماس با واحد فروش، هم از راهنمایی و مشاوره آن‌ها استفاده نموده و هم به‌سادگی اقدام به خرید نمایید.

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب تولیدکننده انواع درب تجاری-اداری- مسکونی مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128428184
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

HDF DOOR

درب اچ دی اف | سفارش ساخت و فروش عمده بهترین درب RaaddooR|HDF

درب HDF گزینه ای با کیفیت عالی و قیمت مناسب برای خانه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.