راد دٌر
خانه / درب فرفورژه / درب فرفورژه |خریدوفروش عمده درب فرفورژه پارکینگ در تهران و کرج |RaaddooR

درب فرفورژه |خریدوفروش عمده درب فرفورژه پارکینگ در تهران و کرج |RaaddooR

درب فرفوژه شیک

عرضه درب فرفورژه ساختمان در کشور

Forged door

Wrought iron door

درب فرفورژه ازجمله درب‌ ورودی ساختمان محسوب می‌شود؛ تنوع زیاد و طرح‌های زیبا و متعدد از مهم‌ترین علل استقبال بالای خریداران و عمده سازان به‌حساب می‌آید. درب فرفورژه بسته به طراحی، به چندین نوع تقسیم می‌شود:

  • درب فرفورژه کلاسیک
  • درب فرفورژه پارکینگ
  • درب فرفورژه ویلایی

 مدل درب فرفورژه نقش بسزایی در تصمیم‌گیری و انتخاب خریدار خواهد داشت؛ به‌نحوی‌که درب فرفورژه ساده، به سبب طراحی ساده و قیمت ارزان‌تر نسبت به دیگر انواع، سهم بالایی از خریدوفروش عمده درب‌های ورودی فلزی را به خود اختصاص داده است. درب فلزی ساده در انواع طرح‌ها و مدل‌ها در بازار موجود می‌باشد؛ بنا به سلیقه مشتری، طراحی و ساخت این مدل درب، سفارشی نیز می‌باشد. عرضه درب فرفورژه ساختمان در کشور، در مراکز و نمایندگی‌های فروش به انجام می‌رسد؛ این مراکز و نمایندگی‌های فروش در کلان‌شهرها مانند تهران و کرج دایر می‌باشند تا دامنه ارتباطی واحد تولیدی و خریدار به‌صورت مستقیم برقرار گردد.

بهترین مدل درب فرفورژه جدید

Forged door

Wrought iron door

همان‌طور که گفته شد درب‌های فرفورژه و فلزی ورودی ساختمان، انواع مختلفی را شامل می‌شوند؛ از انواع محبوب این درب، می‌توان به درب فرفورژه کلاسیک اشاره کرد. درب فرفورژه کلاسیک با بهره‌گیری از طراحی مدرن و تلفیق با مدل‌های قدیمی، سبک جدیدی را خلق کرده است؛ این مدل به‌عنوان درب فرفورژه پارکینگ و ویلایی به کار می‌رود. از دیگر مدل درب فرفورژه جدید، درب فرفورژه ریلی را می‌توان نام برد؛ طراحی خاص و استراکچر منحصربه‌فرد این مدل، موردتوجه بسیاری از عمده سازان و انبوه‌سازان می‌باشد.

خریدوفروش عمده درب فرفورژه در مراکز فروش تهران و کرج صورت می‌گیرد؛ لذا برای خرید عمده درب فلزی ورودی ساختمان می‌توانید به مراکز فروش عمده شرکت راد درب (RaaddooR) مراجعه کنید. لازم به ذکر است، برای خرید راحت‌تر می‌توانید به سایت فروش تولیدکنندگان معتبر مراجعه کرده و ضمن مشاهده انواع مدل درب فرفورژه و جدیدترین محصولات، طی مشاوره با مدیریت فروش شرکت، بهترین انتخاب را داشته باشید.

تحویل فوری درب فرفورژه آماده در سراسر ایران

بسیاری از خریدوفروش‌های عمده درب فرفورژه در بازار به‌صورت آماده صورت می‌گیرد؛ به عبارتی برخلاف مدل سفارشی که خریدار با پسندیدن طرحی خاص با ابعاد مشخص، آن را سفارش می‌دهد، در این شیوه، درب فرفورژه آماده، به‌صورت عمده عرضه می‌شود. در مدل سفارشی شخص با توجه به‌اندازه درگاه، درب خود را برای نصب سفارش می‌دهد.

Forged door

ساخت درب فرفورژه

 درب فرفورژه آماده به مقدار انبوه در بازار و مراکز فروش در دسترس می‌باشد، لذا برای سفارش و خرید این انواع، کافی است تا به نمایندگی‌ها و سایت‌های فروش رجوع کرده و باقیمت ارزان اقدام به خریداری درب فرفورژه ساده و آماده نمایید‌.

شرکت‌های معتبر تولیدکننده انواع درب‌های ساختمانی، مانند درب ضد سرقت ایرانی و غیره همواره با ارائه طرح‌های متنوع و بروز در کنار رنگ‌بندی‌های متناسب، سعی دارند تا انواع سلایق را پوشش دهند. استراکچر مقاوم و متریال باکیفیت، زمانی ماهیت پیدا می‌کنند که همراه با طرح مناسبی بر روی درب پیاده شوند؛ تولیدکنندگان با دانستن و به‌کارگیری کلیه این موارد، شمارا در انتخاب درب موردنظر برای منزل خود، یاری می‌کنند.

پرفروش‌ترین انواع درب فرفورژه ساختمان

درب فرفورژه باغ و ویلایی از پرفروش‌ترین انواع درب فلزی ورودی ساختمان می‌باشند. این مدل‌ها، از انواع درب فرفورژه جدید به‌حساب می‌آیند؛ چراکه از طراحی جدید و مدرن بهره می‌برند. درب فرفورژه باغ ویلایی علاوه بر قسمت ماشین‌رو، درب کوچک نفر رو را نیز شامل می‌شود. در طراحی درب فرفورژه ویلایی و باغ سعی شده تا حداکثر زیبایی بصری به کار رود تا دید بهتری از عمارت را به بیننده القا کند.

 درب‌های کلاسیک نیز ازجمله مدل‌هایی است که به‌عنوان درب فلزی ورودی ویلاها و باغ‌ها استفاده می‌شود. همان‌طور که گفته شد مدل درب تأثیر بسزایی در نمای ورودی عمارت شما خواهد داشت. بسته به سلیقه مدنظر شما انواع بسیاری وجود دارد که می‌توانید با مراجعه به سایت‌های فروش، تعداد زیادی را مشاهده نمایید و همچنین می‌توانید با دیدن کاتالوگ درب‌های فلزی ورودی ساختمان، مقایسه بهتری از تطابق درب موردنظر را با عمارت خود داشته باشید.

انواع رنگ درب فلزی ساختمان

Forged door

درب فرفورژه شیک

در کنار طرح‌ها و مدل‌های درب فرفورژه ساده، رنگ‌بندی از دیگر عوامل مؤثر در تنوع این محصولات محسوب می‌شود؛ برای مثال درب فرفورژه سفید از مدل‌های خاص درب فلزی ورودی ساختمان به‌حساب می‌آید. درب فرفورژه سفید بنا به رنگ منحصربه‌فرد خود، در عماری‌هایی با طراحی خاص به کار می‌رود.

 رنگ درب فرفورژه پارکینگ بارنگ درب فرفورژه باغ متفاوت خواهد بود؛ لذا تفاوت در رنگ‌بندی، از مهم‌ترین علل تنوع در انتخاب درب به‌حساب می‌آید. در رنگ درب فرفورژه باغ و ویلایی، از ترکیب مشکی و طلایی بهره می‌برند؛ به عبارتی ترکیب رنگ مشکی و طلایی در درب فرفورژه جدید، سبب شده تا متدهای قدیمی در طراحی و رنگ‌بندی درب فرفورژه ساده کنار گذاشته شوند؛ بااین‌حال و با توجه به انواع بی‌شمار رنگ‌بندی‌ها، درب فرفورژه سفید از انواع منحصربه‌فرد به‌حساب خواهد آمد. تعیین رنگ و سبک درب، تنها به نمای ورودی ساختمان بستگی نخواهد داشت؛ بنابراین می‌توان فاکتورهای دیگر را در این مورد دخیل دانست.

انتخاب درب فرفورژه ساده و کلاسیک

برای ورودی منزل و عمارت خود نیاز به درب ورودی فلزی خواهید داشت؛ اما با چه طراحی و سبکی؟ این سؤالی است که ذهن بسیاری از خریداران را درگیر می‌کند!

Forged door

درب فرفورژه

 راه‌حل، مشاوره با متخصصین این حوزه می‌باشد؛ این افراد خواه در نمایندگی و خواه مشاورین فروش در سایت‌ها، سعی در راهنمایی شما برای بهترین انتخاب را خواهند داشت. انتخاب درب فرفورژه ساختمان مطابق باسلیقه و معماری عمارت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ حال این درب فرفورژه، کلاسیک باشد یا ساده، به عوامل فوق بستگی دارد.

 بااین‌وجود، هر مدلی در قالب درب فرفورژه آماده، برای خرید فوری مهیا می‌باشد. سازندگان و شرکت‌های معتبر همچون برند راد درب (RaaddooR) سعی دارند تا با ارائه طرح‌های متنوع سطح وسیعی از سلایق را پوشش دهند به عبارتی وجود تنوع طرح به معنی رقابت در بازار می‌باشد و این امری است که یک برند را از تولیدی‌های خرد، جدا و متمایز می‌کند.این درب، برخلاف درب‌های ضد سرقت و درب‌های داخلی ساختمان تا حد زیادی به مهارت استادکار وابسته‌اند؛ به‌نحوی‌که ساخت دربی مطابق با طرح موردنظر مشتری، در مورد این محصول، بسیار دشوارتر از دیگر انواع می‌باشد و تنها تولیدکننده مجرب توانایی تولید این درب‌ها را خواهد داشت.

بیشتر بدانید :خرید درب داخلی

کلام آخر

شرکت بین‌المللی راد درب (RaaddooR) تولیدکننده انواع درب تجاری-مسکونی واداری مفتخر است تا پروژه‌های ساختمانی شما عزیزان را عهده‌دار شود. برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از لیست قیمت‌ها و خدمات، با مدیریت واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

Raad Door International Company
Raad Door International Company
راه های ارتباطی:
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
شماره موبایل: 09124823903
شماره دفتر مرکزی: 02128426126
فکس: 02189789211
آدرس کانال: raaddoors@
پست الکترونیکی: Info@raadwood.com

مطلب پیشنهادی

Entrance door

درب ورودی ساختمان | مرکز فروش عمده بهترین انواع درب ساختمانی| RaaddooR

بهترین انواع درب ورودی ساختمان با تنوع بالا و قیمت مناسب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.